Повідомлення
  • Укр
  • Рус
  1. Головна
  2. Бізнес та послуги
  3. Туризм / іміграція
  4. Туризм / іміграція - Закарпатська область
  5. Туризм / іміграція - Ужгород
Громадянство країн Євросоюзу
Опубліковано Сьогодні о 08:31

Громадянство країн Євросоюзу

РекламуватиПідняти
  • Бізнес

Опис

Допомагаємо законним шляхом отримати громадянство однієї з країн Євросоюзу.

Повний супровід клієнта: з моменту початку збору необхідних документів для подачі на громадянство та до моменту отримання сертифіката про громадянство і відповідно id карти та закордонного паспорту.

Хто може претендувати на громадянство Угорщини по програмі репатріації?

Отримати громадянство Угорщини по репатріації стало можливо з 2011 року. Закон Угорщини «Про громадянство» закріпив Програму по репатріації.

Етнічні угорці, сім’ї яких втратили громадянство в результаті відділення територій Угорщини, можуть відновити своє громадянство.

Програма орієнтована на тих, хто жив або народився в Південній Словаччині, Трансільванії, Воєводині або нинішньої Закарпатської області Українидо 1920 року або з 1938 по 1945 роки, і на їх нащадків.

Як відновити громадянство Угорщини?!

Відновити угорське громадянство можливо за допомогою відповідних документів, які можуть все ще зберігатися в родині здобувача.

Але, навіть якщо документальних підтверджень немає, отримати громадянство все ж можливо. Дані можна відновити по метриках і записів РАГСів, куди потрібно відправити запит із зазначенням дати і місця, де народилися / вступили в шлюб Ваші предки.

Переваги громадянства через репатріацію:

1. Вам не потрібно відмовлятися від громадянства рідної країни
Угорщина – одна з небагатьох країн Євросоюзу, яка узаконила подвійне громадянство. І, незважаючи на те, що країни СНД не визнають подвійне громадянство, ви зможете отримати другий паспорт Угорщини.
2. Ви не зобов’язані переїжджати в Угорщину
Угорський паспорт дає можливість (саме можливість, а не обов’язок) переїхати на ПМЖ в Угорщину. Ви можете залишитися жити на Батьківщині або переїхати в будь-яку країну ЄС.
3 Ваші родичі можуть отримати громадянство
Якщо вас визнають громадянином Угорщини по репатріації, ваші діти і інші родичі також зможуть оформити громадянство за спрощеною схемою.

Тож якщо у вас виникне бажання отримати БЕЗКОШТОВНУ консультацію на рахунок отримання законним шляхом громадянства Угорщини , звертайтеся за наступним контактом :

+38 05*********80 ( viber/whatsApp )
ID: 679627533

Користувач

Віктор

на OLX з травень 2014

Зараз онлайн

Місцезнаходження

Безкоштовна аплікація на твій телефон

OLX.plOLX.bgOLX.ro