Сообщения
  • Укр
  • Рус
  1. Главная
  2. Бизнес и услуги
  3. Туризм / иммиграция
  4. Туризм / иммиграция - Закарпатская область
  5. Туризм / иммиграция - Ужгород
Громадянство країн Євросоюзу
Опубликовано 30 сентября 2021 г.

Громадянство країн Євросоюзу

РекламироватьПоднять
  • Бизнес

Описание

Допомагаємо законним шляхом отримати громадянство однієї з країн Євросоюзу.

Повний супровід клієнта: з моменту початку збору необхідних документів для подачі на громадянство та до моменту отримання сертифіката про громадянство і відповідно id карти та закордонного паспорту.

Хто може претендувати на громадянство Угорщини по програмі репатріації?

Отримати громадянство Угорщини по репатріації стало можливо з 2011 року. Закон Угорщини «Про громадянство» закріпив Програму по репатріації.

Етнічні угорці, сім’ї яких втратили громадянство в результаті відділення територій Угорщини, можуть відновити своє громадянство.

Програма орієнтована на тих, хто жив або народився в Південній Словаччині, Трансільванії, Воєводині або нинішньої Закарпатської області Українидо 1920 року або з 1938 по 1945 роки, і на їх нащадків.

Як відновити громадянство Угорщини?!

Відновити угорське громадянство можливо за допомогою відповідних документів, які можуть все ще зберігатися в родині здобувача.

Але, навіть якщо документальних підтверджень немає, отримати громадянство все ж можливо. Дані можна відновити по метриках і записів РАГСів, куди потрібно відправити запит із зазначенням дати і місця, де народилися / вступили в шлюб Ваші предки.

Переваги громадянства через репатріацію:

1. Вам не потрібно відмовлятися від громадянства рідної країни
Угорщина – одна з небагатьох країн Євросоюзу, яка узаконила подвійне громадянство. І, незважаючи на те, що країни СНД не визнають подвійне громадянство, ви зможете отримати другий паспорт Угорщини.
2. Ви не зобов’язані переїжджати в Угорщину
Угорський паспорт дає можливість (саме можливість, а не обов’язок) переїхати на ПМЖ в Угорщину. Ви можете залишитися жити на Батьківщині або переїхати в будь-яку країну ЄС.
3 Ваші родичі можуть отримати громадянство
Якщо вас визнають громадянином Угорщини по репатріації, ваші діти і інші родичі також зможуть оформити громадянство за спрощеною схемою.

Тож якщо у вас виникне бажання отримати БЕЗКОШТОВНУ консультацію на рахунок отримання законним шляхом громадянства Угорщини , звертайтеся за наступним контактом :

+38 05*********80 ( viber/whatsApp )
ID: 679627533

Пользователь

Віктор

на OLX с май 2014 г.
Онлайн в 12:40

Местоположение

Бесплатное приложение для твоего телефона

OLX.plOLX.bgOLX.ro