Жуйка на основі меду, воску і прополісу для профілактики пародонтозу Калуш - зображення 1

Жуйка на основі меду, воску і прополісу для профілактики пародонтозу

30 грн. Договірна
Опис
Відео № 1: Жуйка "МЕДІВНИК" з воску,меду і прополісу від гінгівіту, пародонтиту і пародонтозу: https://www.youtube.com/watch?v=0g4WvPXz0Ss&feature=youtu.be
ВІДЕО №2: Науковці Прикарпатського університету винайшли жуйку, яка допомагає боротись із хворобою ясен: https://tsn.ua/video/video-novini/naukovci-prikarpatskogo-universitetu-vinayshli-zhuyku-yaka-dopomagaye-borotis-iz-hvoroboyu-yasen.html?utm_source=share&utm_medium=mob.
Відео №3; НАУКОВЦІ ХІМІКИ ПРИКАРПАТСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЗАПРОПОНУВАЛИ ЖУЙКУ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ПАРОДОНТОЗУ https://www.youtube.com/watch?v=xmCd812ddJ0
ЖУЙКА «МЕДІВНИК» (HONEYCOMB) НА ОСНОВІ МЕДУ ВОСКУ І ПРОПОЛІСУ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ
СТОМАТОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАННЯ ДЕСЕН (ЯСЕН-)- ГІНГІВІТУ, ПАРОДОНТИТУ І ПАРОДОНТОЗУ
ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ. ( Акт клінічних випробувань ( в прикладеному фото) показали позитивний результат у 72,5% пацієнтів, хворих на гінгівіт, пародонтит,і пародонтоз.
ПРОФІЛАКТИКА І ЛІКУВАННЯ ( 10-20шт жуйки) гінгівіту, пародонтиту і пародонтозу та інших стоматологічних захворювань: зняття симптомів, що виникають при запаленні ясен, болі під час жування їжі, кровоточення ясен під час прийому їжі та чистки зубів, запалення та деструкція тканин пародонту-відгалуження від зубів та зменшення дистрофічного ураження пародонту, що приводить до порушення зубо ясенного прикріплення та випадання здорових зубів.
КЛІНІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ
ЗРАЗКИ жувальної гумки на основі мед карамелізації,і були
досліджені в Науково-навчальноьу центрі для молекулярної мік-робіології та імунології слизових оболонок Ужгородського національного університету в 2018-2019 рр. для профілактики та лікування гінгівіту, пародонтиту і пародонтозу в стоматології, показали позитивний результат в 72,5% пацієнтів. Жуйка «Медівник» має яскраво виражену профілактичні, протиза-пальні, в’яжучі, антиінфекційні, антимікробні та анти-бактеріальні властивості, особливо на тканини пародонту ротової порожнини ясен та інших стоматологічних захворювань.. Жуйка медівник не має негативної дії на організм і не викликає ускладнень при тривалому використанні.
ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ
ВСТУП
За даними ВООЗ ,які грунтуються на остеженні 53 країн (в.т.ч. України) найбільший рівень захворювань пародонту припадає на вік 35—44 роки(65-98%) і в 15-19 років (55-89%), у 80% дітей Землі діагностується гінгівіт. Генералізований пародонтит у дорослому віці зустрічається у 90-95% хворих тканинами пародонту. В Україні проблема з хворобами пародонту теж актуальна, так за даними МОЗ в українців до 40 років частота захворювань на тканини пародонту до 40 років становить 50-60%,а після 40 років -100%.Хвороби пародонту: гінгівіт, пародонтит, і пародонтоз розвиваються на фоні супутніх захворювань, а саме розладів травлення, порушення обміну речовин, серцево-судинних та ендокринних порушень, інфікування людського організму та психоемоційний, стресовий стан людини та приводить призводить в результаті руйнування тканини пародонту до болей, кровоточення, розхитування зубів та катастрофічних наслідків втрати здорових зубів. Таким чином захворювання пародонту є не тільки медичною але і соціальною проблемою і підвищення ефективності профілактики і лікування цих недуг залишається актуальною задачею. Вирішення цієї проблеми збереження потенційних можливостей зубів та ясен людини, які знижуються під впливом несприятливої дії продуктів їжі та інших чинників , являється актуальною на сьогоднішній день. Підвищити стійкість зубів та ясен щодо опору стоматологічних захворюванням тканин пародонту, можна шляхом застосування сучасних досягнень науки в профілактиці та лікуванні препаратами природного походження, в тому числі натуральними продуктами бджільництва, що відомо з давніх часів .Ми пропонуємо захист, профілактику та лікування тканин пародонту, ясен і зубів забезпечити використанням спеціальних продуктів бджільництва-меду, воску і прополісу в складі жувальної цукерки(жуйки) без синтетичних полімерів, цукру, ксиліту, сорбіту, гліцерину, штучних антиоксидантів, барвників та інших не натуральних препаратів.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Назва українською мовою: профілактична жувальна гумка(жуйка) «Медівник» Міжнародна назва: prophylactic chewing gum «Honeycomd”
Основні фізико-хімічні властивості: Жувальні цукерочки (жуйка), жовтого кольору. «Медівник»- профілактична жу-вальна гумка на основі природних апіпродуктів бджільниц-тва: натурального бджолиного меду, воску, прополісу і пилку без синтетичної, полімерної основи, без цукру і інших штуч-них підсолоджувачів, барвників, стабі-лізаторів, емульгаторів і загущувачів. Жуйка «Медівник» має яскраво виражену профілактичні, протиза-пальні, в’яжучі, антиінфекційні, антимікробні та анти-бактеріальні властивості, особливо на тканини пародонту ротової порожнини ясен та інших стоматологічних захворювань.. Жуйка медівник не має негативної дії на організм і не викликає ускладнень при тривалому використанні.
СКЛАД
Кожна цукерочка(жуйка) містить:1) мед натуральний (ДСТУ 4497:2005), карамелізований– 2,5-3 г, 2) віск бджоли-ний (ДСТУ 4229:2003) -3г, 3)обніжжя бджолине(пилок) ДСТУ 3127:95)-0,4г. 4)прополіс (ДСТУ 4662:2006)-0,1г.
Форма випуску: Жувальна гумка(жуйка) у вигляді овальної цукерочки, маса 1шт цукерки(жуйки)- 6+1г., розмір d=25мм, h=15мм .
ФАРМАКОПЕЙНА ГРУПА
Препарат на основі продуктів бджільництва-апітерапії, для профі-лактики захворювання тканин пародотну ротової порожнини ясен- слизової оболонки, що покриває альвеолярний відросток верхньої щелепи і нижньої щелепи і охоплює зуби в області шийки, а саме захворювання: гінгівіту, пародонтиту і пародонтозу та інших стоматологічних захворювань.
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ
. Зберігати при зниженій температурі і холодильнику, не вище 10-15°С, у недоступному для дітей місці. Термін зберігання - 1 рік.Умови відпуску. Без рецепта. Не є лікарським засобом.
Упаковка. Жувальні цукерочки, жуйка вагою 5-6 г кожна у харчовій фользі; по 6-30 жуйок в упаковці.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ
Діти, дорослі пацієнти, включаючи пацієнтів похилого віку. Залежно від віку і вираженого важкості перебігу стоматологічних захворювань тканин пародонту може застосовуватися жувальна гумка з різною концентрацією активних речовин. Як правило, для пацієнтів з захворюванням запалення ясен-гінгівіту , показана жувальна гумка «Медівник» у дозі 1-3 жуйки в день після їди. Якщо пацієнт має захворюваннянь тканин пародонту-пародонтит, то для лікування прогресуючої деструкції пародонту і кісток альвеольного відростка щелеп рекомендується лікарська доза 3-4 жуйки в день після прийому їжі і перед сном, після чистки зубів зубної пастою і щіткою. При профілактиці і лікуванні пародонтозу (тільки легкої і середньої форм важкості), рекомендується лікарська доза 4-5 жуйки в день після прийому їжі і перед сном, та з ранку після чистки зубів зубної пастою і щіткою. Жуйку » Медівник» слід застосовувати у всіх випадках, для профілактики гінгівіту, пародонтиту і пародонтозу та інших стоматологічних захворювань.хоча би 1 раз на день. Не слід рекомендується використовувати більше 1 жуйки одночасно і понад 10 жуйок на день.
УВАГА! Відправлені замовнику жуйки поверненню не підлягають!
Останні випробування у споживачів показали антисептичну, бактерицидку і проти вірусну активність компонентів жуйки -меду, (прополісу і пилку) в складі жуйки для профілактики захворювань рота, горла, носу і верхніх дихальних шляхів.

Добрый вечер, закончил неделю назад принимать жвачку. Изменения есть, пропал неприятный запах со рта, при чистке зубов дёсна почти не кровоточат, а вчера как раз был у своего стоматолога и она спросила делал ли я что-то, потому что результат очень сильный, намного лучше состояние дёсен. Я рассказал за ваш Медовик, и дал ваши координаты, думаю будет вас рекомендовать своим пациентам. Так что результат отличный, думаю через месяца 3-4 повторю. Спасибо вам огромное. Алексей-+39 672 - Показати номер - .
  • Додано в 13:15, 6 травня 2021
  • Перегляди:2074
  • Номер оголошення: 622352990
Скарга

Прикріпити файл
Користувач
Доставка Нова Пошта від 40 грн.
  • доставка з Нова пошта
  • оплата після огляду товара
  • покупка без передачі персональних даних
  • Написати автору
Точна адреса

Калуш, Івано-Франківська область, Калушский район