Риб'ячий жир. ОМЕГА - 3, в капсулах. Ужгород - зображення 1

Риб'ячий жир. ОМЕГА - 3, в капсулах.

450 грн.
Опис
Капсули "Риб'ячий жир" - лікарський засіб тваринного походження, дія якого визначається властивостями вхідних в його склад вітамінів А і D.

Вітамін А - жиророзчинний вітамін, відіграє важливу роль в окисно-відновних процесах, бере участь в синтезі мукополісахаридів, білків, ліпідів. Бере участь у формуванні зорових пігментів, необхідних для нормального сутінкового та кольорового зору: забезпечує цілісність епітеліальних тканин, регулює ріст кісток.

Вітамін D стимулює всмоктування кальцію і фосфору в кишечнику, реабсорбцію кальцію і фосфору в нирках, транспорт кальцію через мембрани клітини, регулює збереження структури кісток. Також позитивно впливає на розвиток імунної системи, проліферацію і диференціацію клітин, синтез ліпідів і низки гормонів, функціональну активність серцево-судинної системи і шлунково-кишкового тракту, знижує рівень паратиреоїдного гормону в крові. Він необхідний для нормального функціонування паращитовидних залоз, бере участь в синтезі аденозинтрифосфорної кислоти.

Омега-3-ПНЖК (omega-3 fatty acids) відносяться до незамінних речовин - тобто таким, які потрібні нашому організму, проте їм самим не виробляються. Ці кислоти є важливим будівельним матеріалом клітин і служать для профілактики цілого ряду захворювань, від хвороб серця до астми і депресії.

Ми гарантуємо знижку 10% при першому замовленні!
З усіх питань пишіть нам в вайбер, додамо в найбільшу в Україні групу з морепродуктами "НАШЕ МОРЕ".
Дивіться інші наші об'яви.
Відправимо в термопакуванні з льодом в будь-який регіон України!
  • Додано в 16:14, 18 січня 2021
  • Перегляди:122
  • Номер оголошення: 677832534
Скарга

Прикріпити файл
Користувач
Доставка Нова Пошта від null грн.
  • доставка з "Нова пошта"
  • оплата після огляду товара
  • покупка без передачі персональних даних
  • Написати автору
Точна адреса

Ужгород, Закарпатська область

Про нас
Оптовая и розничная торговля. Широкий ассортимент морепродуктов. Всегда в наличии свежайшая продукция:азовская и черноморская креветка, икра кеты,горбуши и др.,морская и речна рыба и множество других вкуснейших и полезных деликатесов по доступным ценам.
Дізнатись більше

Інші оголошення автора Влад наше море