Оголошення від Приватної особи
Вид мототранспорту Мото - інше
Продам електровелосипед. 

Вел: Giant Escaper, рама алюмінієва 21, колеса 26, гальма кліщо-ві-брейки(але на передній вилці є монтажні вушка під диск). Є регульовані по двох осях ріжки на кермо і окремо алюмінієвий багажник(поставлю як буде реальний покупець бо зараз там дитяче велокрісло(крісло не продається)). Куплений в 2007р в фірмовому магазі(є паспорт і чек). Наїзд не дуже великий, але мабуть пару тис точно буде. В комплекті сігмовський велокомп(в мене їх два, тому 800-й чи 906-й по бажанню).

Електрифікація від вольта-байкс(з початку весни 2018року): 

мотор -600Вт, 36-60В, безщітковий, прямий привід. Контроллер -600Вт, 36В. 

Акум -36В, 15А/год, Лі-іон, 3-4кг(непамятаю, тре зважити), акум теж виробництва вольти, брав без заводського корпуса, щоб дешевше,  на фото він на рамі, але можна на багажник або зверху, або збоку, на багажнику є збоку дужки для сумок(можу подарувати стареньку не вело сумку, але для акума підійде). Газ -важіль, є кнопка круіз-контролю та маленький вольтметр для контролю напруги на батареї. 

На повному заряді без допомоги педалей проїжає не менше 44км зі швидкістю 20-25 по змішаним дорогам(більше ліс/поле, тобто грунт/пісок), але думаю що по асфальту десь близько 50+км має бути(неперевіряв), кажуть що як трогатись з допомогою педалей і трохи допомагати на гірці то дальність 100+(не перевіряв).

Макс швидкість до 32+км/год(райдер вагою 65кг), але з 48В(потрібен акум і контроллер на 48в) має бути десь біля 45+(купляв на 36В не тільки щоби дешевше, а і щоб в спеку не перегрівався). 

Зарядний пристрій автоматичний(сам вимикається)), на 2А, повністю розряджений акум заряджає відносно довгенько, годин за 6-ть(до 100%, але пишуть що до 50-80% має за годинку чи шось таке, тре перевіряти), зате береже акум.

Наїзд на електриці поки-що трохи більше сотні півтори км(10.2018). 

Продаю бо не так воно виявилось мені корисно(думав на роботу їздити, але далеко і через все місто неподобається бо стрьомновато з машинами поряд), а так з сім'єю можна і без моторчику покататись(в мене є ще один простий вел). Віддам все за 750у.о.(це з багажником, кермовими ріжками, велокомпом і деякими аксесуарами але без дит. велокрісла). 

Доречі покришки на велі -напівслік, нестарі, а як бонус віддам оригінальні шиповані тракторні(я на них мало їздив) і здається ще одна чи дві слікові мають бути(треба глянути в гаражі). Плюс камера передня звичайна, а задня з антипрокольною рідиною...
Продам електровелосипед Київ - зображення 2
Продам електровелосипед Київ - зображення 3
Продам електровелосипед Київ - зображення 4
Продам електровелосипед Київ - зображення 5

Зв'яжіться з автором оголошення

Прикріпити файл

Типи файлів, які приймаються: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Максимальний розмір файлу 2 МБ

750 $ Договірна

Київ, Київська область, Дарницький

Показати на карті