хочу купити
хочу продати
Купуйте просто і зручно по всій Україні!

Знайшли потрібну річ в іншому місті? Вагаєтесь, чи перераховувати гроші на картку, не оглянувши перед цим товар? «OLX доставка» допоможе купувати легко і без ризиків!

Дивитись відео
Чому просто і зручно купувати з «OLX доставкою»?
Дані карток захищені нашим фінансовим партнером, сертифікованим VISA і MasterCard.
Гроші за товар будуть перераховані продавцю тільки після того, як ви оглянете свою покупку.
Кошти за повернуте замовлення надійдуть на вашу картку протягом 2 годин після того, як ви відмовитесь від товару.
Позначка «OLX доставка» свідчить про надійність продавця.
Як купувати з «OLX доставкою»?
дивитись відеоінструкцію
1
Оберіть товар із позначкою «OLX доставка». Для зручності використовуйте спеціальний фільтр у головному меню.
2
Натисніть кнопку "Купити з доставкою"
3
Введіть необхідну інформацію для оплати та отримання товару.
4
Після підтвердження SMS-паролем, на вашому рахунку буде заблокована вартість товару, доставки в один бік та мінімальна комісія партнера за переказ коштів (0,4%+3 грн.). Гроші за товар будуть перераховані продавцю тільки після того як ви оглянете і заберете посилку в відділенні "Нова пошта".
5
Наприклад, при вартості товару 1000 грн і вагою до 1 кг, комісія за переказ коштів складе всього 7 грн, а орієнтовна вартість доставки – 50 грн. Після оплати квитанцію можна зберегти.
6
Після підтвердження покупки продавцем, у вашому Профілі OLX з'явиться статус угоди та номер експрес-накладної «Нова пошта». Назвіть цей номер у відділенні, щоб оглянути та забрати посилку.
7
Якість товару ви перевіряєте особисто у відділенні «Нова пошта». Гроші перераховуються продавцю лише після підтвердження отримання вами товару. Якщо покупка не підійшла, можете від неї відмовитися – її вартість повернеться на вашу картку протягом 2 годин.
Далі
Оберіть товар із позначкою «OLX доставка». Для зручності використовуйте спеціальний фільтр у головному меню. Оберіть товар із позначкою «OLX доставка». Для зручності використовуйте спеціальний фільтр у головному меню.
Натисніть кнопку Купити з доставкою Натисніть кнопку Купити з доставкою
Введіть необхідну інформацію для оплати та отримання товару. Введіть необхідну інформацію для оплати та отримання товару.
Після підтвердження SMS-паролем, на вашому рахунку буде заблокована вартість товару, доставки в один бік та мінімальна комісія партнера за переказ коштів (0,4%+3 грн.). Гроші за товар будуть перераховані продавцю тільки після того як ви оглянете і заберете посилку в відділенні «Нова пошта». Після підтвердження SMS-паролем, на вашому рахунку буде заблокована вартість товару, доставки в один бік та мінімальна комісія партнера за переказ коштів (0,4%+3 грн.). Гроші за товар будуть перераховані продавцю тільки після того як ви оглянете і заберете посилку в відділенні «Нова пошта».
Наприклад, при вартості товару 1000 грн і вагою до 1 кг, комісія за переказ коштів складе всього 7 грн, а орієнтовна вартість доставки – 50 грн. Після оплати квитанцію можна зберегти. Наприклад, при вартості товару 1000 грн і вагою до 1 кг, комісія за переказ коштів складе всього 7 грн, а орієнтовна вартість доставки – 50 грн. Після оплати квитанцію можна зберегти.
Після підтвердження покупки продавцем, у вашому Профілі OLX з'явиться статус угоди та номер експрес-накладної «Нова пошта». Назвіть цей номер у відділенні, щоб оглянути та забрати посилку. Після підтвердження покупки продавцем, у вашому Профілі OLX з'явиться статус угоди та номер експрес-накладної «Нова пошта». Назвіть цей номер у відділенні, щоб оглянути та забрати посилку.
Якість товару ви перевіряєте особисто у відділенні «Нова пошта». Гроші перераховуються продавцю лише після підтвердження отримання вами товару. Якщо покупка не підійшла, можете від неї відмовитися – її вартість відразу повернеться на вашу картку. Якість товару ви перевіряєте особисто у відділенні «Нова пошта». Гроші перераховуються продавцю лише після підтвердження отримання вами товару. Якщо покупка не підійшла, можете від неї відмовитися – її вартість відразу повернеться на вашу картку.
Переглянути оголошення
Знайшли бажаний товар, але в оголошенні нема кнопки «Купити»?
Попросіть продавця активувати послугу «OLX доставка»
Наші надійні партнери
«Нова пошта» – українська компанія, яка займається експрес-доставкою документів, посилок і вантажів Україною та за її межами.

UAPAY – національний сервіс миттєвих грошових переказів, сертифікований за стандартами безпеки платіжних систем

Запитання і відповіді
Збільшуйте продажі на OLX!

«OLX доставка» – це чудова можливість підвищити довіру клієнтів і розширити географію бізнесу по всій Україні. А ще це зручно: ви отримуєте гроші на картку протягом 2-х годин після того, як покупець забере товар. У результаті, ви можете підняти ваш бізнес на новий рівень та збільшити обсяг продажів!

Безкоштовно для продавців
Чому просто і зручно продавати з «OLX доставкою»?
У разі відмови від товару покупцем, зворотня доставка посилки буде безкоштовна.
Отримуєте гроші на картку протягом 2-х годин після того, як покупець забере товар.
Дані карток захищені нашим фінансовим партнером, який сертифікований VISA і MasterCard.
Позначка «OLX доставка» збільшує кількість дзвінків та повідомлень вдвічі, а в результаті - обсяг продажів!
Як продавати з «OLX доставкою»?
дивитись відеоінструкцію
1
Зайдіть на OLX. Активуйте послугу «OLX доставка» під час розміщення оголошення або відредагуйте вже існуюче.
2
Введіть необхідну інформацію: ПІБ, вагу посилки, номер відділення «Нова пошта», звідки буде зручно відправити посилку. Також введіть номер картки. Не хвилюйтеся, з вашими грошима нічого не трапиться. Ми просимо ці дані виключно для того, щоб зарахувати оплату від покупця.
3
Коли покупець здійснить оплату, у вашому Профілі сформується замовлення. Натисніть відповідну кнопку, щоб підтвердити продаж товару. Тут же з`явиться номер експрес-накладної «Нова пошта». Надішліть посилку саме за цим номером, адже за ним вам буде зарахована оплата за товар.
4
Після того, як покупець забере товар у відділенні «Нова пошта», гроші надійдуть на вашу картку протягом 2 годин. Якщо покупець відмовиться від товару, зворотня доставка посилки буде безкоштовна!
Далі
Зайдіть на OLX. Активуйте послугу «OLX доставка» під час розміщення оголошення або відредагуйте вже існуюче. Зайдіть на OLX. Активуйте послугу «OLX доставка» під час розміщення оголошення або відредагуйте вже існуюче.
Введіть необхідну інформацію: ПІБ, вагу посилки, номер відділення «Нова пошта», звідки буде
             зручно відправити посилку. Також введіть номер картки. Не хвилюйтеся, з вашими грошима
             нічого не трапиться. Ми просимо ці дані виключно для того, щоб зарахувати оплату від покупця. Введіть необхідну інформацію: ПІБ, вагу посилки, номер відділення «Нова пошта», звідки буде
             зручно відправити посилку. Також введіть номер картки. Не хвилюйтеся, з вашими грошима
             нічого не трапиться. Ми просимо ці дані виключно для того, щоб зарахувати оплату від покупця.
Коли покупець здійснить оплату, у вашому Профілі сформується замовлення. Натисніть відповідну кнопку, щоб підтвердити продаж товару. Тут же з`явиться номер експрес-накладної «Нова пошта». Надішліть посилку саме за цим номером, адже за ним вам буде зарахована оплата за товар. Коли покупець здійснить оплату, у вашому Профілі сформується замовлення. Натисніть відповідну кнопку, щоб підтвердити продаж товару. Тут же з`явиться номер експрес-накладної «Нова пошта». Надішліть посилку саме за цим номером, адже за ним вам буде зарахована оплата за товар.
Як тільки покупець забере товар у відділенні «Нова пошта», гроші відразу надійдуть на вашу картку. Якщо покупець відмовиться від товару, зворотня доставка посилки буде безкоштовна! Як тільки покупець забере товар у відділенні «Нова пошта», гроші відразу надійдуть на вашу картку. Якщо покупець відмовиться від товару, зворотня доставка посилки буде безкоштовна!
Спробуйте просто зараз
Наші надійні партнери
«Нова пошта» – українська компанія, яка займається експрес-доставкою документів, посилок і вантажів Україною та за її межами.

UAPAY – національний сервіс миттєвих грошових переказів, сертифікований за стандартами безпеки платіжних систем

Запитання і відповіді