Зволожувач повітря SATURN ST-AH2109 Киев - изображение 1

Зволожувач повітря SATURN ST-AH2109

589 грн.
Описание
Недорогий ультразвуковий зволожувач для підтримки комфортного мікроклімату в житлових приміщеннях площею до 25 м2. Прилад позиціонується як простий пристрій бюджетного класу, яке, тим не менш, впевнено справляється зі своїми основними завданнями. При максимальній потужності ультразвукового випарника за одну годину роботи витрачається до 280 мл води. Об'єм резервуара для води 2,5 л.
Це дозволяє порівняно швидко збільшити рівень відносної вологості в невеликій спальні площею 10-12 м2. У будь-якому випадку зміна відчуттів від роботи зволожувача зволоження повітря з'являються вже через 30-45 хвилин після включення. Особливо важлива підтримка комфортного рівня вологості в дитячих кімнатах і спальнях людей похилого віку.
Зволожувач повітря Saturn ST-AH2109 відрізняється порівняно тихою роботою. Подача холодного пара гнучко регулюється простим поворотним регулятором, запасу води досить на 8-9 годин роботи. Прилад безпечний у використанні, при низькому рівні води або перекиданні спрацьовує система автоматичного відключення.
Торгова марка Saturn входить в портфель брендів української групи компаній KTD Group - одного з найбільших постачальників побутової техніки на європейському ринку.
Уже понад 20 років, марка Saturn користується стабільним попитом у тисяч клієнтів більш ніж в 50 країнах Європи, Близького Сходу і Афрікі.За свої високі технічні характеристики і любов покупців побутова техніка марки Saturn неодноразово була відзначена авторитетними нагородами та преміями, отримавши звання - «Лідер галузі »,« Вища проба »,« Улюблена марка ».
Ціна 589 грн.
Звертатися в приват або за тел. (вайбер, телеграм) 682 - Показать номер -
  • Добавлено: в 00:03, 13 января 2021
  • Просмотры:51
  • Номер объявления: 685287282
Жалоба

Прикрепить файл
Пользователь
Доставка Нова Пошта от null грн.
  • доставка с "Нова пошта"
  • оплата после осмотра товара
  • покупка без передачи персональных данных
  • Написать автору
Точный адрес

Киев, Киевская область, Дарницкий

Другие объявления автора Игорь