Водій-експедитор з власним вантажним авто (3 т)

20 000 - 22 000 грн./за месяц
Компанія «Нова Пошта», лідер у сфері експрес-доставки по Україні, у зв’язку з розширенням штату оголошує про вакансію «Водій з власним автомобілем» .

Основні завдання:

прийом вантажу відповідно до супровідних документів;
перевірка цілісності упаковки, завантаження -розвантаження, розміщення та укладання вантажів в автомобілі;
ведення маршрутних листів, відзначаючи маршрути проходження, пройдений кілометраж, витрати палива.

Вимоги :

наявність ФОП, ПП (готовність оформити ФОП);
наявність автомобіля з цільнометалевим корпусом (не старіше ніж 2008 р.в.) ;
гарне знання м.Краматорська або Слов’янська;
комунікабельність, відповідальність, активність, старанність.

Ми пропонуємо :

повні соціальні гарантії згідно КЗпП України (у тому числі офіційний дохід, оплачувані відпустки, лікарняні та відрядження);
медичне страхування;
можливість кар'єрного зросту.

Якщо Вас зацікавила ця вакансія надсилайте резюме або телефонуйте.
  • Добавлено: в 08:46, 26 ноября 2020
  • Просмотры:428
  • Номер объявления: 677764492
Жалоба

Загружая файл резюме, вы соглашаетесь, что ООО «ЕМАРКЕТ УКРАИНА» может создать ваш индивидуальный профиль кандидата на основе данных, включенных в ваше резюме. Вы можете найти подробную информацию об обработке персональных данных ООО «ЕМАРКЕТ УКРАИНА» в нашей Политике конфиденциальности
Прикрепить файл
Пользователь
  • Откликнуться
Точный адрес

Славянск, Донецкая область, Славянский район

Про нас
«Нова Пошта» - заснована в 2001 році українська компанія, яка стала лідером на ринку експрес-доставки та драйвером його розвитку. Мережа компанії складається з понад 2350 відділень по всій Україні. В 2017 році «Нова Пошта» доставила понад 145 млн відправлень. Отримувати та відправляти з «Нова Пошта» легко. Компанія інформує клієнтів про статус посилок шляхом SMS, PUSH-повідомлень у мобільному додатку та сповіщень у месенджері Viber. У мобільному додатку компанії можна самостійно створювати експрес-накладні, завдяки чому час перебування у відділенні для оформлення доставки скорочується до кількох хвилин. У додатку «Нова Пошта» також можна відстежити посилку, викликати кур’єра, оплатити доставку онлайн, знайти найближче відділення тощо.

Компанія забезпечує необхідні умови для зручності клієнтів – з’являються чергові відділення, які працюють 7 днів на тиждень за подовженим графіком, служба кур’єрської доставки працює 6 днів на тиждень (у містах-мільйонниках – без вихідних).
Узнать больше

Другие объявления автора Нова пошта