Объявление не активно — найдите похожие объявления в разделе Вытяжки в Дубно.

Витяжка кухонна klarstein. Німеччина. Сток Дубно - изображение 1

Витяжка кухонна klarstein. Німеччина. Сток

2 400 грн. Договорная
Описание
Витяжка Lumio Neo з витяжки з Klarstein є привабливим доповненням до малих та середніх кухонь. Це приваблює запахи та випаровування, і таким чином забезпечує гарний клімат у приміщенні, навіть з великою кількістю приготування їжі. У внутрішніх роботах фільтр з алюмінієвим мастилом, захищений від посудомийної машини, захищає відхідний канал від забруднення. Таким чином, Klarstein гарантує тривалий термін служби витяжки.

Інтенсивність сили всмоктування може бути адаптована за потребою: з трьома ступенями потужності, витяжка обладнана для різних сценаріїв застосування. Два практичних вогника, вкладені в нижню частину, підсвічують піч, коли ви хочете: тримати ваші горщики, сковороди та їх вміст у будь-який час доби. Довгаста шина з нержавіючої сталі завдовжки 75см в ностальгічній оптиці з латуні забезпечує достатньо місця для висячих ковшів, вісків, горщиків та сковорідок.

Завдяки своїй класичній ретро-дизайну та елегантному вигляду, прилад дає кожній кухні чарівність. Кришка екстрактора Klarstein Lumio Neo, розміщена на 60 см, прикріплена до стіни над кухонною поверхнею. Відповідна дужка включена до доставки. Розміри на фото.

Другие объявления автора Ольга