Объявление не активно — найдите похожие объявления в разделе Вытяжки в Тернополь.

Витяжка кухонна Eleyus Modul LED SMD 52 IS повновбудована нержавійка

Тернополь, Тернопольская область Добавлено: в 21:46, 3 декабря 2018, Номер объявления: 564713696
2 699 грн.
Объявление от Бизнес
Вид техники Вытяжки
Состояние Новый
 
Пропонуємо Вашій увазі кухонну витяжку вбудованого типу Modul 700 LED SMD 52 IS, котра не лише бездоганно виконає свої функції та за лічені миті очистить повітря, а й не обмежить Вас у виборі стилю Вашої кухні. Ця витяжка ідеально доповнить будь-який інтер'єр та органічно увільється навіть в діаметрально протилежні стилі, адже видима частина витяжки повністю вмонтовується в спеціально створений для цього портал, що є частиною інтер'єру. Доступною для очей є лише панель управління відкритого острівного типу, що робить керування витяжкою зручним та комфортним.

Кухонна витяжка Modul 700 LED SMD 52 IS від ТМ ELEYUS має суттєву перевагу над іншими витяжками цього ж типу – висота її вбудованої частини складає лише 138 мм, що дозволить з легкістю вмонтувати її в елемент інтер'єру, виготовлений за Вашим смаком.
Як і всі кухонні витяжки ТМ ELEYUS, витяжка Modul 700 LED SMD 52 IS володіє відмінними технічними характеристиками. Продуктивність витяжки складає 700 м³/год, що дозволить їй з легкістю очистити повітря від запаху, диму та пари на кухні з будь-якою площею, а режим рециркуляції назавжди вирішить проблему приміщень з ускладненим під'єднанням до вентиляційної шахти.
Щоб забезпечити режим рециркуляції слід обладнати витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW – E14 та залишити вільним вихід повітря з турбіни у простір приміщення.

Витяжка обладнана двома надсучасними світлодіодними лампами, котрі мають довготривалий термін роботи (понад 25 000 год) та споживають мало енергії. Світлоелементи класу SMD виробляють природнє м"яке світло, що є найбільш сприятливим для організму та забезпечують мінімальне навантаження на зір. Окрім того, лампи належать до поширеної контактної групи GU10, що дає змогу при потребі придбати лампу в будь-якому магазині освітлювальної техніки та з легкістю замінити.

Зручне та надійне механічне управління витяжки дозволить з легкістю користуватися нею впродовж довгих років, а наявність 5-ти швидкостей дасть змогу обрати потрібну в залежності від Ваших потреб.

Витяжка виконана із високоякісної нержавіючої сталі, основними перевагами якої є довговічність та стійкість до зовнішніх впливів.

ПОВНА ТА ОФІЦІЙНА 5-ти РІЧНА ГАРАНТІЯ!!!!
ТОРГ ПРИСУТНІЙ!!
Витяжка кухонна Eleyus Modul LED SMD 52 IS повновбудована нержавійка Тернополь - изображение 2
Витяжка кухонна Eleyus Modul LED SMD 52 IS повновбудована нержавійка Тернополь - изображение 3
Витяжка кухонна Eleyus Modul LED SMD 52 IS повновбудована нержавійка Тернополь - изображение 4
Витяжка кухонна Eleyus Modul LED SMD 52 IS повновбудована нержавійка Тернополь - изображение 5
Витяжка кухонна Eleyus Modul LED SMD 52 IS повновбудована нержавійка Тернополь - изображение 6
Просмотры:333