Відеонагляд Рівне, Відеоспостереження Рівне, СКС Рівне, СКУД Рівне

Ровно, Ровенская область Добавлено: в 11:35, 23 апреля 2019, Номер объявления: 590930296
Объявление от Бизнес
 
Системний ІТ-інтегратор компанія MVCOM професійно займається виконанням робіт і наданням послуг в галузі комп’ютерних технологій та обслуговуванні складної обчислювальної техніки для організацій різних рівнів і форм господарювання — від невеликих фірм до корпорацій та державних установ.

Провідні напрямки діяльності:

Створення комплексних та інтелектуальних систем відеоспостереження й охорони

Системи відеоспостереження використовуються для спостереження у місцях, які потребують постійного нагляду. Відеоспостереження на підприємстві чи офісі – перший крок до поліпшення продуктивності співробітників, безперервного контролю в реальному часі та підтримка високого рівня безпеки Вашого бізнесу.

Інженери компанії МВКОМ спеціалізуються на наступних видах робіт:

• проектування, монтаж усіх видів систем відеоспостереження й охорони;
• менеджмент та організація роботи з відеоданими: зберігання, відео аналітика;
• організація віддаленого доступу та управління IP-відеоспостереженням — локальною мережею, по каналах Internet та мобільному зв’язку;
• інтеграція IP- відеонагляду (камери відеоспостереження) з іншими системами: СКУД (Системи контролю управління доступом), системами протипожежної безпеки, системами обліку робочого часу, виробничими лініями та ін.

Співробітники компанії мають великий практичний досвід роботи з різними системами відеоспостереження, ми завжди зможемо підібрати для Вас оптимальне рішення камер відеоспостереження, пояснимо всі нюанси і тонкощі того чи іншого обладнання.

Проектування і монтаж структурованих кабельних систем (СКС)

Структурована кабельна система (СКС) є основою для побудови компонентів інформаційно-обчислювального комплексу підприємства. СКС організовує єдиний інформаційний простір підприємства, створює основу побудови комп’ютерних мереж, систем зв’язку, користування інтернет-ресурсами, інженерних систем будівлі, таких як: системи IP-відеоспостереження, систем контролю та управління доступом (СКУД), пожежна сигналізація, системи обліку робочого часу.

Професійний підхід до побудови СКС починається з високоякісного проекту, в якому враховані всі наявні, заплановані та можливі вимоги до системи обладнання. Ми надаємо замовникам не лише рішення по побудові СКС, а й всю необхідні креслення та проектну документацію.

Виконання телекомунікаційних проектів будь-якої складності

• створення систем передачі даних (СПД);
• створення та модернізація локально-обчислювальних систем (ЛОМ);
• побудова волоконно-оптичних ліній зв’язку (ВОЛЗ) в рамках створення СКС;
• створення систем захисту інформаційних ресурсів підприємств;
• доставка, налагодження та супровід активного мережного обладнання;
• установка систем моніторингу та управління СПД підприємства;
• організація СПД підприємства на базі Wi-Fi технологій;
• створення конвергентних мереж;
• створення єдиної системи передачі даних для розподілених компаній;
• аудит телекомунікаційної інфраструктури;

Проектування, монтаж, обслуговування та технічна підтримка систем контролю управління доступом (СКУД)

• проектування та побудова комплексної системи контролю доступу підприємства: розподіл прав доступу співробітників в певні приміщення, відмова в доступі небажаним особам, статистика приходів та уходів, чистий облік робочого часу, контроль місцезнаходження за співробітниками;
• проектування та монтаж систем контролю доступу на об’єкт: турнікети, електронні прохідні, віддалене управління замками, автоматизовані системи паркування: шлагбауми, автоматика воріт, облік часу перебування, інтеграція СКУД із системами відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації, комплексні системи захисту об’єкта, що поєднують у собі функції охоронної сигналізації, протипожежної безпеки, контролю доступу, управління відеоспостереженням і управління інженерними системами будівель;
• модернізація існуючої системи, моніторинг технічного стану та обслуговування встановленого обладнання;

Встановлення та налаштування відеодомофонів, охоронної сигналізації

Сучасні домофонні системи - це складова безпечного будинку, офісу, правильний вибір людини, яка цінує безпеку, комфорт та прагне контролювати життєвий простір. Сьогодні це не просто телефонна трубка для спілкування з відвідувачами, але і можливість віддалено давати доступ до свого майна і бути впевненим у його збереженні. Фактично, ІР-домофон - це поєднання можливостей відеоспостереження з перевагами СКУД, яке коштує менш як дві такі системи.

Конфігурування, постачання та монтаж серверів та серверного обладнання

Конфігурації серверів бувають дуже різними та підбираються під кожну задачу індивідуально. Важливим початком коректної роботи є професійний підбір обладнання, проводиться глобальний моніторинг всіх вимог, які є до техніки. На основі отриманих даних вибирається відповідне оснащення і виконується конфігурація системи, яке максимально відповідає вимогам, далі виконується монтаж та налаштування сервера. Коли установка сервера пройшла успішно, всі системи підключають, проводять запуск і перевірку, тестують.

Вибір оптимального складу серверів і серверного устаткування для конкретного користувача, це важливе завдання, вирішення якої пропонує компанія МВКОМ.

Монтаж, постачання, обслуговування кондиціонерів, промислових систем кондиціонування

Завдяки інноваційним методам підходу до роботи та партнерству з світовими виробниками, компанія MVCOM може запропонувати Вам найширший спектр послуг - від консалтингу та проектування об'єктів ІТ-інфраструктури до впровадження "під ключ" проектів у сфері ІТ.

Ми прагнемо відчувати задоволення від застосування пропонованих нами рішень для блага і задоволення наших клієнтів та допомагати бізнесу повністю реалізовувати власний потенціал, завжди відкриті до нових замовлень та проектів.

Чим складніше - тим цікавіше!

З питань співпраці звертайтесь до наших менеджерів. Ми з радістю Вам допоможемо!
Відеонагляд Рівне, Відеоспостереження Рівне, СКС Рівне, СКУД Рівне Ровно - изображение 2
Відеонагляд Рівне, Відеоспостереження Рівне, СКС Рівне, СКУД Рівне Ровно - изображение 3
Відеонагляд Рівне, Відеоспостереження Рівне, СКС Рівне, СКУД Рівне Ровно - изображение 4
Відеонагляд Рівне, Відеоспостереження Рівне, СКС Рівне, СКУД Рівне Ровно - изображение 5
Відеонагляд Рівне, Відеоспостереження Рівне, СКС Рівне, СКУД Рівне Ровно - изображение 6
Відеонагляд Рівне, Відеоспостереження Рівне, СКС Рівне, СКУД Рівне Ровно - изображение 7
Відеонагляд Рівне, Відеоспостереження Рівне, СКС Рівне, СКУД Рівне Ровно - изображение 8

Свяжитесь с автором объявления

Прикрепить файл

Типы файлов, которые принимаются: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Максимальный размер файла 2 МБ

Про нас

Системний ІТ-інтегратор компанія MVCOM професійно займається виконанням робіт і наданням послуг в галузі комп’ютерних технологій та обслуговуванні складної обчислювальної техніки для організацій різних рівнів і форм господарювання — від невеликих фірм до корпорацій та державних установ.
Ми активно освоюємо нові напрямки діяльності, проводимо кваліфікацію та перекваліфікацію власних фахівців, нарощуємо потужності компанії. У своїй діяльності організація керується освоєнням та впровадженням останніх технологій та досягнень у сфері IT.
Наша місія полягає в тому, щоб максимально покращити бізнес наших клієнтів за допомогою інформаційних технологій та їх інтеграції в єдину систему.
Ми прагнемо відчувати задоволення від застосування пропонованих нами рішень для блага і задоволення наших клієнтів та допомагати бізнесу повністю реалізовувати власний потенціал.
Завдяки інноваційним методам підходу до роботи та партнерству з світовими виробниками, компанія MVCOM може запропонувати Вам найширший спектр послуг - від консалтингу та проектування об'єктів ІТ-інфраструктури до впровадження "під ключ" проектів у сфері ІТ.
... Узнать больше