В.Г. Белинский 9томов СПБ 1900г.М.Стасюлевича, "Общественная польза" Каменец-Подольский - изображение 1

В.Г. Белинский 9томов СПБ 1900г.М.Стасюлевича, "Общественная польза"

1 900 грн.
Описание
Доброго вечора Вам дорогі Друзі та Шановні колеги!

Вайбер вотсап телеграм 0 6 7 2 9 6 2 2 7 2

Я презентую Вам сьогодні ці неперевершені та чудові книги яким вже більше сто років і які виглядають на свій час просто чудово, книги гарні важкі та додають того шарму на книжковій полиці який притаманний інтрер’єру тих часів.
Ці книги є музейними експонатами і перші три тома таких є в музеї в м. Воркута .
Книги чудові, їх приємно тримати в руках та просто дивитися на їх чудових колір, зовнішній вигляд та чудесний перепльот який був виконаний на замовлення в Санкт-Петербурзі перепльотною ЛЯНДЕРСЬ на змовлення типографії М.М. Стасюлевича.

ПЕРШІ ЧОТИРИ ТОМА БУЛИ НАДРУКОВАНІ В ТИПОГРАФІЇ М.М. СТАСЮЛЕВИЧА А РЕШТА В ТТ "ОБЩЕСТВЕННАЯ ПОЛЬЗА" В САНКТ-ПЕРЕРБУРЗІ.

Михайло Матвійович Стасюлевич народився в 1826 році в Петербурзі. Основні роботи М.М.Стасюлевіча присвячені давньо-грецької історії і західно-європейського середньовіччя. Автор статей про російську літературу XIX століття. Історичні події висвітлював в дусі позитивістського і ліберального світогляду.
Видавництво М.М.Стасюлевіча засновано в 1866 році в Петербурзі, випустило журнал «Вісник Європи», назва якого було вибрано в пам'ять Н.М.Карамзина, який заснував в 1802 році в Москві однойменне видання. З 1868 року журнал був перетворений в літературно-політичний місячник. У «Віснику Європи» опубліковані твори І. С. Тургенєва, О. М. Островського, И.А.Гончарова, А.К.Толстого, статті С.М.Соловьева, А.Ф.Коні, К. А. Тімірязєва, І. М. Сеченова, І. І. Мечникова та ін.

Видавництво припинило існування в 1908 році після передачі «Вісника Європи» М.М.Ковалевский. Друкарня функціонувала до 1918 року.

Віссаріон Григорович Белінський (1811-1848 рр.) - російський публіцист, письменник, один з найвідоміших літературних критиків Росії, писав статті про Пушкіна, Лермонтова, Гоголя та інших письменників і поетів.
З 1833-го Бєлінський В.Г. почав публікуватися в журналі "Телескоп", а ще через рік - в журналі "Літературні мрії

Громадська користь - видавництво Російської імперії. У 1858 році був створений «Торговий дім під фірмою Ст. Дм. Струговщикова, Г. Дан. Похитонова, Нік. Ів. Водів і К »з метою видання загальнодоступних творів з різних галузей« природознавство ». У 1860 році він був перетворений в пайову товариство, яке отримало назву «Громадська користь»; в 1862 році капітал товариства затверджений в обсязі 8 тисяч паїв по 50 рублів кожен.

Видавництво здійснювало випуск книг різного ступеня складності
У 1895 році видавництво було змушене припинити свою діяльність. Однак книги під маркою «Типографія Товариства" Громадська користь "» продовжували виходити аж до 1917 року.
Дорогі Друзі якщо Вас зацікавили мої книги - прошу робіть Ваші ставки!

З повагою Юрій!
  • Добавлено: в 22:04, 13 сентября 2020
  • Просмотры:33
  • Номер объявления: 668003582
Жалоба
Для вашей безопасности!

Избегайте пересылать деньги наперед!

Правила безопасности

Прикрепить файл
Пользователь

Юрий Александрович

Быстро отвечает Новый значок!
Обозначает продавцов, которые в течение часа отвечают на сообщения
на OLX с нояб. 2016 Другие объявления автора
Доставка Нова Пошта от null грн.
  • доставка с "Нова пошта"
  • оплата после осмотра товара
  • покупка без передачи персональных данных
  • Написать автору
Точный адрес

Каменец-Подольский, Хмельницкая область, Каменец-Подольский район

Другие объявления автора Юрий Александрович