Телевізор Sony KDL-40WE660 НОВИЙ!!!

Дрогобыч, Львовская область, Дрогобычский район Добавлено: в 10:12, 20 апреля 2019, Номер объявления: 590630174
Объявление от Бизнес
Вид техники Телевизоры
Состояние Новый
Тип Плазменные
Марка телевизора Sony
 
Відправляю НОВОЮ ПОШТОЮ наложеним платежем!!

Sony KDL-40WE660 - невеликий телевізор з функціональністю Smart TV, покликаний залучити до світ сучасних мультимедійних розваг невимогливих користувачів. Досягнення вище означеної мети визначається програмними можливостями платформи Smart TV на базі операційної системи Android, посиленою функціями масштабування зображення і Time Shift, а також вбудованим медіаплеєром і одним CI слотом. Дисплей Sony KDL-40WE660 має 40-дюймову діагональ, апаратну підтримку технології HDR і дозвіл 1920x1080 пікселів.

Параметри дисплея
Діагональ, дюйм: Діагональ, дюйм — розмір екрану вимірюється довжиною його діагоналі, яка виражається в дюймах (1 дюйм = 25,4 мм). Найбільш оптимальними за ціною є моделі з діагоналями 32-42 ".
40

Роздільна здатність, пікселі: Роздільна здатність, пікселі — розмір одержуваного зображення на екрані в пікселях. Чим вище дозвіл, тим більш детальне зображення користувач отримує. Для маленьких телевізорів до 26 "оптимальним будуть матриці з роздільною здатністю 1280x720 або 1366x768. Для телевізорів більш високої діагоналі варто розглядати моделі з дозволом Full HD (1920x1080) або Ultra HD (3840 × 2160).
1920x1080 (Full HD)

Вигнутий екран: Вигнутий екран — перевага вигнутого екрана перед класичним плоским полягає в тому, що зображення сприймається людським оком набагато більш насиченою. Адже периферійні зони при погляді на плоский екран сприймаються не так чітко, як це відбувається при перегляді вигнутого телевізора.
немає

Частота, Гц: Частота, Гц — плазмові та РК телевізори використовують частоти від 50 Гц і більше. Підвищувати частоту розгортки (більше 50 Гц), необхідно для отримання більш плавною картинки на екрані. Технологія 100 Гц, яка використовується в ЖК телевізорах відрізняється від використовуваної в ЕПТ телевізорах тим, що електроніка телевізора створює проміжні кадри. Тим самим, помітно збільшуючи плавність картинки в ЖК телевізорах. Домагаються частоти 200 Гц різними методами. Один з таких методів, пропонує компанія Sony і Samsung, що працює за схожою технологією, що і частота розгортки 100 Гц, але от різниця в тому, що між двома оригінальними кадрами вставляється три додаткових кадру замість одного, зраджуючи руху на телевізорі більшої плавності. Інший спосіб отримання частоти 200 Гц - це технологія Scanning backlight, що працює за принципом створення тільки одного кадру, як і в телевізорах з частотою 100 Гц, а от ефект 200 Гц досягається шляхом мерехтіння з високою частотою підсвічування екрану, що допомагає домогтися плавності зображення. При використанні даного методу досягнення 200 Гц якість картинки поступається першому методу. Телевізори володіють частотою 400-800 Гц і вище, часто об'єднують в собі різні технологічні хитрощі, такі як створення проміжних кадрів плюс використання мерехтливої ​​підсвічування. Таким чином кожен з виробників робить ставку на ту технологію яка йому зручніша, а ми в свою чергу, вільні вибирати те, що хочемо отримати на виході.
Motionflow XR 400

Кут огляду, гор/верт: Кут огляду, гор/верт — при якому куті нахилу або повороту зображення на екрані буде залишатися без спотворень.
178/178

Час реакції, мс: Час реакції, мс — мінімальний час, за який відбувається зміна яскравості пікселя. Чим нижче цей параметр, тим більш плавна картинка і менше видимих ​​спотворень.
немає даних

Яскравість, кд/м2: Яскравість, кд/м2 — чим вище максимальний рівень яскравості, тим більш видимим зображення буде при яскравому освітленні або прямих сонячних променях.
немає даних

Контрастність: Контрастність — співвідношень характеристик (яскравості) різних ділянок зображення білого і чорного кольорів. Чим вище даний параметр, тим більше помітними стають деталі зображення.
немає даних

Покриття: Покриття — розрізняють глянсове і матове покриття екрану. Телевізори з глянцевим покриттям мають більш яскравим зображенням, але при цьому блікуют при яскравому освітленні. Матові дисплеї виводять зображення трохи тьмяніше, ніж глянцеві, але при цьому надають можливість переглядати будь-які фільми при яскравому сонці, адже матові екрани не так сильно блікуют при яскравому освітленні. На даним момент використовуються технології з гібридним покриттям екрану, яке по яскравості зображення таке-ж як у глянцевих, а по наявності відсвічування як в матових.
матове

підтримка HDR:
є

Оснащення
Операційна система: Операційна система — інтегрована операційна система, що дозволяє значно розширити функціональність телевізора, наблизивши його до комп'ютера.
Linux

Smart TV: Smart TV — так звані «розумні телевізори». Під цим терміном виробники розуміють наявність вбудованого мультимедійного центру, що дозволяє підключати телевізор до Інтернету, відтворювати відео і музику, встановлювати додаткові програми та ігри, спілкуватися в соціальних мережах і т.д.
Smart TV

PIP (Картинка в картинці): PIP (Картинка в картинці) — можливість виведення на екран додаткового "вікна" з іншим каналом або зображенням з іншого джерела відтворення (медіаплеєр, комп'ютер і тд). Зручна функція при відстеження закінчення реклами на тому чи іншому каналі.
немає

Time Shift: Time Shift — корисна функція, при якій у користувача з'являється можливість поставити телеканал на паузу і надалі продовжити перегляд з того місця, де зупинилися.
є

CI слот: CI слот — Common Interface - слот для підключення CAM-модулів, які дають можливість переглядати закодовані канали.
1

Камера: Камера — наявність камери в телевізорі. У більшості, дане рішення призначене для спілкування по Skype в Smart-телевізорах.
немає

Можливість кріплення на стіну (VESA): Можливість кріплення на стіну (VESA) — наявність отворів на задній панелі телевізора для закріплення телевізора на спеціальних кронштейнах. На даний момент використовуються кріплення, розроблені асоціацією стандартизації відеоелектроніки (Video Electronics Standarts Association - VESA).
+ (200x100)

Кардрідер: Кардрідер — присутність в телевізорі слота для читання карт пам'яті для перегляду фото, відео та прослуховування музики.
немає

Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати): Вбудований медіаплеєр (підтримувані формати) — телевізори, оснащені вбудованим медіаплеєром, мають підтримку різноманітних форматів фото, аудіо і відео.
MPEG1, MPEG2PS, MPEG2TS, AVCHD, MP4Part10, MP4Part2, AVI (XVID), AVI (MotionJpeg), WMV9, MKV, WEBM, 3GPP, WAV, MP3, WMA, FLAC, JPEG, RAW

Upscaling (масштабування зображення):
+ (Full HD)

Органи управління
Пульт ДК: Пульт ДК — наявність додаткового комплектного пульта з розширеними можливостями, такими як наявність гіроскопа, тачпада, QWERTY-клавіатури та інших корисних особливостей.
стандартний

Управління зі смартфонів:
+ (Android, iOS)

Підтримка клавіатур і мишей:
+/+

Комунікації
Ethernet: Ethernet — моделі, здатні підключатися до локальної комп'ютерної мережі. Як правило, таким чином вони можуть включатися до складу домашнього медіакомплексу, отримуючи відео/аудіо з мережевих джерел, а в окремих випадках - ще й виходити в Інтернет на популярні ресурси.
+ (100 мб / сек)

Wi-Fi:
+ (IEEE 802.11b / g / n)

DLNA: DLNA — Digital Living Network Alliance - бездротова передача даних в домашній мережі. Завдяки даній технології, ви можете бездротовим шляхом з'єднати в мережу всі пристрої, що підтримують технології DLNA.
є

WiDi: WiDi — Intel Wireless Display - бездротовий інтерфейс, що дає можливість передавати контент з сумісних пристроїв на телевізор.
немає

Miracast: Miracast — бездротовий інтерфейс, що базується на основі технології Wi-Fi, що надає можливість виводити зображення на екран телевізора з інших пристроїв, що підтримують Miracast.
є

Bluetooth: Bluetooth — підтримка бездротового інтерфейсу для передачі контенту з інших сумісних пристроїв або для підключення пристроїв (клавіатура, мишка).
немає

NFC: NFC — Near Field Communication - бездротова технологія підключення, використовується в мобільних пристроях для синхронізації та передачі даних.
немає

3D
Підтримка 3D: Підтримка 3D — можливість відтворення тривимірного зображення з будь-якого джерела (програвач Blu-ray 3D, ігрова консоль Sony PlayStation 3 і т.д.). Для перегляду використовуються спеціальні окуляри, які йдуть в комплекті з телевізором. Деякі моделі телевізорів здатні самостійно конвертувати звичайне відео в тривимірний формат, правда, якість такого зображення буде нижче, ніж у повноцінного 3D
немає

Конвертація 2D в 3D: Конвертація 2D в 3D — деякі моделі телевізорів здатні самостійно конвертувати звичайне відео в тривимірний формат, правда, якість такого зображення буде нижче, ніж у повноцінного 3D.
немає

Технологія 3D: Технологія 3D — існує 2 технології побудови тривимірного зображення на екрані телевізора - поляризаційна (пасивна) і затворна (активна). Телевізори підтримують поляризаційну (пасивну) технологію 3D мають спеціальну поляризаційну плівку на екрані, яка ділить всі рядки на екрані на парні і непарні. Поляризаційні окуляри так ділять зображення, що ліве око сприймає лише парні, а правий непарні рядки. Окуляри поляризаційного типу не мають елементів живлення і мают
Телевізор Sony KDL-40WE660 НОВИЙ!!! Дрогобыч - изображение 2
Телевізор Sony KDL-40WE660 НОВИЙ!!! Дрогобыч - изображение 3
Телевізор Sony KDL-40WE660 НОВИЙ!!! Дрогобыч - изображение 4

Свяжитесь с автором объявления

Прикрепить файл

Типы файлов, которые принимаются: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Максимальный размер файла 2 МБ

Другие объявления автора Роман

Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica S ECAM 22.110.SB НОВА!!!

OLX
Доставка
7 770 грн.

Відеокарта Palit GeForce GTX1080Ti GameRock Premium Edition не майнінг

Відеокарта Palit GeForce GTX1080Ti GameRock Premium Edition не майнінг

Комплектующие и аксессуары

14 апр.

480 $

9 500 грн.
  • удобнодоставка
    с "Нова пошта"
  • надежнооплата после осмотра товара
  • безопаснопокупка без передачи персональных данных

Дрогобыч, Львовская область, Дрогобычский район

Показать на карте