"Слово про ВІЙНУ 2. 4.5.0." Збірник оповідань про АТО, нова Киев - изображение 1

"Слово про ВІЙНУ 2. 4.5.0." Збірник оповідань про АТО, нова

100 грн.
Описание
Книга, збірник оповідань, колектив авторів. Житомир- 2018 рік, 256 сторінок. Нова. Вишлю наложкою будь-яким перевізником.

Також дивіться інші мої оголошення.

Книга Слово про ВІЙНУ2 4.5.0
Збірка історій видана в рамках проекту «Козацькі байки та історії АТО». Це вже друга книга з тритомника історій про війну на Сході, які розповіли безпосередньо самі учасники буремних подій, волонтери, патріоти.
Згаданим історіям  передують рядки, які виступають епіграфом до книги. Оминути їх неможливо: «Слова. Ті, що рвуться з душі, ті, що стримуєш в собі, бо вони несуть біль. Слова, написані кров’ю солдат, потом волонтерів, слізьми родичів та близьких. «Слово про війну» – історії українців, в життя яких прийшло лихо під назвою «АТО». А насправді – війна». У книзі зібрані відверті, щирі історії бійців АТО, добровольців з «Азову», «Айдару», «Донбасу», розповіді волонтерів, та тих, хто вміє чекати. Це не просто історії про війну з перших вуст. Це сильні живі емоції, почуття. Біль поразок і втрат, радість перемог, розпач, наснага, відчай і азарт бою, це сльози і гумор. Історії різні – сумні та смішні. Поєднує їх лише одне – любов до України.
Жалоба

Прикрепить файл
Пользователь
Доставка Нова Пошта от null грн.
  • доставка с "Нова пошта"
  • оплата после осмотра товара
  • покупка без передачи персональных данных
Точный адрес

Киев, Киевская область, Деснянский

Другие объявления автора Андрей