В избранные

Сборщик мебели , збиральник меблів

Винница, Винницкая область, Ленинский Добавлено: в 18:05, 12 декабря 2018, Номер объявления: 278823286
Потрібен збиральник З ДОСВІДОМ РОБОТИ не стандартних корпусних меблів (напрямок роботи МЕБЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ за індивідуальними розмірами). Досвід роботи обов'язковий не меньше 1 року . Вимоги:
акуратність , відповідальність по замовленнями і інструментом, пунктуальність.
У роботу входить: розбиратися в кресленнях, поклейка кромки ПВХ, сверловка, зборка та монтаж замовлення .

Вік від 30 років (Бажано що б був одружений, мав троє дітей і кредит в 100 шт - що б не просто було бажання працювати і отримувати зарплату а велика потреба заробляти гроші - жарт, але в кожному жарті є частина жарту, решта - правда).

Чого не вмієте - підкажу і навчу - не проблема. Головне що б голова працювала і руки росли з правильного місця . Оплата праці залежить від кількості і якості виконаної роботи.

Вся інша інформація по телефону а краще при зустрічі . Цех знаходиться в районі муніципального ринку , Янгеля 4 .

 Всім всього найкращого , чекаю дзвінка і спеціаліста у себе на роботі .

Свяжитесь с автором объявления

Загружая файл резюме, вы соглашаетесь, что ООО «ЕМАРКЕТ УКРАИНА» может создать ваш индивидуальный профиль кандидата на основе данных, включенных в ваше резюме. Вы можете найти подробную информацию об обработке персональных данных ООО «ЕМАРКЕТ УКРАИНА» в нашей Политике конфиденциальности
Прикрепить файл

Типы файлов, которые принимаются: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Максимальный размер файла 2 МБ

от 10 000 грн./за месяц Договорная

Винница, Винницкая область, Ленинский

Показать на карте