Продається 3 кім Центр Хмельницкий - изображение 1
Описание
Продається 3 кім квартира по Старокостянтинівському шосе. Квартира з роздільними кімнатами, не кутова. Санвузол - роздільний. Чудове місце розташування, все поруч: школи, садочки, аптеки, лікарня, ТЦ, до зупинки 3 хв.
  • Добавлено: в 15:09, 25 ноября 2020
  • Просмотры:41
  • Номер объявления: 677670976
Жалоба

Прикрепить файл
Пользователь
  • Написать автору
Точный адрес

Хмельницкий, Хмельницкая область

Про нас
Агентство чи аґенція з нерухомості — це спеціалізована комерційна організація, яка здійснює посередницькі послуги між продавцем і кінцевим покупцем на ринку нерухомості
Агентство нерухомості «Лідер» було створено 1 квітня 2012р. На теперішній час Агентство нерухомості Лідер –це компанія яка стоїть впевнено на ринку нерухомості м. Хмельницького,і продовжує активно розвиватися.
Компанія сильних,порядних,цілеспрямованих фахівців з нерухомості ! Ми враховуємо індивідуальні побажання кожного клієнта , і надамо об’єктивну інформацію щодо кожного об’єкту нерухомості. Максимально обмежимо від будь яких ризиків при купівлі-продажу та оренди вашого нерухомого майна. Агентство «Лідер», є членом Асоціації Фахівців Нерухомості України, що є гарантом дотримання всіх юридично-правових норм згідно чинного законодавства України, а також плідна співпраця з усіма агентствами нерухомості м. Хмельницького та інших міст України. А також підвищення кваліфікації ріелторів,організації навчання та обмін досвідом між ріелторами із інших міст України,які є членами Асоціації фахівців нерухомості України. Ріелтора АН «Лідер» пройшли навчальні курси та отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації «Операції з житловою та не житловою нерухомістю». Працювати потрібно з кращими!
Узнать больше

Другие объявления автора Маргарита