Объявление не активно — найдите похожие объявления в разделе Фильтры для воды в Запорожской области.

ПРОДАМ СРОЧНО очистку для воды EDEL WASSER zepter

Запорожье Добавлено: в 20:22, 14 февраля 2018, Номер объявления: 436096498
Система очищення води Edel Wasser від ZEPTER INTERNATIONAL є самим розумним рішенням, зручна для встановлення на будь-яких робочих поверхнях, з нею Ви будете заощаджувати гроші, тому що не треба бути купляти бутильовану воду і витрачати кошти на електроенергію, але перш за все, вона захистить Ваше здоров'я і навколишнє середовище.
Компактний, гарний і простий в експлуатації прилад відмінно виглядає на будь-якій кухні або в іншому місці, де б Ви хотіли помістити його - в офісі, майстерні, приймальні ... Edel Wasser від ZEPTER INTERNATIONAL – це інтелектуальна система нового покоління, створена виключно для того, щоб підвищити якість Вашого життя і захистити Ваше здоров'я.
Концепція системи Edel Wasser від ZEPTER INTERNATIONAL втілює в собі сучасні уявлення про здоровий спосіб життя, дизайн, екологію, економіку та інтелектуальний підхід і відповідає вимогам майбутнього.
Передбачаючи зростаючий попит на чисту питну воду разом з обмеженими можливостями її отримання, компанія ZEPTER INTERNATIONAL розширить можливості своїх клієнтів за допомогою системи очищення води Edel Wasser і подарує їм власне джерело чистоти - необмежену кількість абсолютно чистої, прозорої питної води для всіх потреб.
Ергономічний і елегантний дизайн виробу підтверджує стиль ZEPTER INTERNATIONAL, визнаного в усьому світі експерта в області здорового способу життя. Встановіть систему очищення води Edel Wasser від ZEPTER в своєму будинку і кожен день насолоджуйтеся невичерпним джерелом чистої джерельної води.
Просмотры:804