Продам чохол ROCKBAG RB20506 DeluxLine для електрогітари Чернигов - изображение 1

Продам чохол ROCKBAG RB20506 DeluxLine для електрогітари

850 грн. Договорная
Описание
Продам утеплений чохол ROCKBAG RB20506 DeluxLine для електрогітари. Дуже зручний, функціональний, з кишенями, ручками, ременями. Стан – добрий, усі блискавки працюють, є 2 невеличкі дефекти всередині на нейлоні (видно на останньому фото), які не впливають на захист інструменту. Торг можливий.

Детальна характеристика:

Для додаткового захисту інструменту – гумова вставка внизу чохла з металевими ніжками. Міцний водовідштовхувальний матеріал RokTex®; система NECK-SUPPORT-SYSTEM для захисту грифа; система GUITAR-SAVING-SYSTEM™ для додаткового захисту інструменту.

Двосторонній замок-блискавка; ремені регульованої довжини з пом'якшувальними підкладками для комфортного транспортування інструменту за спиною + 1 знімний ремінь (на карабінах) регульованої довжини для транспортування гітари на плечі. Ергономічна і м'яка тильна сторона для комфорту при транспортуванні інструменту за спиною.

Велика зовнішня кишеня на блискавці (формат А4) + накладна кишеня на ньому для кабелю і аксесуарів. Додаткова кишеня на рівні грифа на блискавці. М'яка ручка для зручності при транспортуванні гітари в руці, а також додаткова м'яка ручка на лицьовій стороні. Додатковий захист RokTex® для механіки і бриджу. Додаткова захисне кріплення біля шийки грифа.
  • Добавлено: в 16:55, 14 января 2021
  • Просмотры:8
  • Номер объявления: 677668062
Жалоба

Прикрепить файл
Пользователь
Доставка Нова Пошта от null грн.
  • доставка с "Нова пошта"
  • оплата после осмотра товара
  • покупка без передачи персональных данных
  • Написать автору
Точный адрес

Чернигов, Черниговская область

Другие объявления автора Поліна