Потужні!Парти для дітей!Нова Пошта! Полтава - изображение 1

Потужні!Парти для дітей!Нова Пошта!

2 524 грн.
Описание
Робіть дзвінки по номеру вказаному в оголошенні, або пишіть повідомлення! Працюємо чесно визначаючи в пріоритет довгострокове співробітництво.
Наш магазин продає дитячі парти протягом багатьох років. І завжди в найвищій якості і з самих сучасних матеріалів. Численні елементи даних парт захищені спеціальними патентами і сертифікатами. Будьте переконані, що купуючи парту в нашому магазині, Ви даруєте власній дитині не тільки об'єкт мебелі, але і екологічний та безпечний продукт. Парта сприяє правильному розвитку дитини, в тому числі і формуванню здорового опорно-рухового апарату, а до того ж знизить ймовірність виникнення захворювань очей. Ну і саме важливе - парта стане кожного дня приводити в захват вашого малюка і буде запорукою його успіхів в творчості і навчанні!
Оплата:
Розрахунок здійснюється за фактом отримання товару в відділенні "Нова Пошта", або безготівкова оплата ( Visa , Mastercard).
Коротку характеристику є можливість побачити на останній фотографії оголошення.
Інші оголошення:
Натискайте на інші оголошення автора, там значна кількість відмінних товарів.
Доставка:
Відправлення відбувається поштовою компанією "Нова Пошта". Доставка в будь-яку область України протягом 1-2 днів. Замовлення що надійшли до 14.00 відправляються точно в день оформлення замовлення.
  • Добавлено: в 15:38, 12 января 2021
  • Просмотры:30
  • Номер объявления: 685210380
Жалоба

Прикрепить файл
Пользователь
Доставка Нова Пошта от null грн.
  • доставка с "Нова пошта"
  • оплата после осмотра товара
  • покупка без передачи персональных данных
  • Написать автору
Точный адрес

Полтава, Полтавская область

Другие объявления автора Галина