Пилосос садовий Verto 52G505 Пролиски - изображение 1
Описание
Характеристики
Садовий пилосос з функцією повітродувки, всмоктування і подрібнення листя. Призначений для очищення ділянки від сухих садових відходів, таких, як листя. Функція подрібнення відходів дозволяє майже в 10 разів зменшити обсяг зібраних відходів, і при цьому збільшує час роботи інструменту без необхідності очищення сміттєзбірника.

Двигун потужністю забезпечує швидку і легку очистку ділянки. Крім того, пилосос обладнаний зручним перемикачем режимів роботи (повітродувка / всмоктування). Перемикач служить для швидкого перемикання режиму роботи. Міцний текстильний сміттєзбірник об'ємом 40 л з замком-блискавкою, що полегшує його очищення.

Електрична повітродувка Verto потужністю 500 Вт - це практичний і функціональний інструмент. Знаходить застосування як при виконанні домашніх робіт, так і в майстерні і в гаражі. Використовується для антистатической чистки, очищення та сушіння машин, а також обладнання, крім того, очищення терас, тротуарів і доріжок від листя, трави, хвої. Оснащений ергономічної рукояткою, що забезпечує зручну роботу однією рукою.

Відповідність європейським стандартам в галузі безпеки підтверджує сертифікат CE. Бренд Verto пропонує асортимент електроінструменту і робочого приладдя, для кожного домашнього майстра.
Жалоба

Прикрепить файл
Пользователь
Доставка Нова Пошта от null грн.
  • доставка с "Нова пошта"
  • оплата после осмотра товара
  • покупка без передачи персональных данных
  • Написать автору
Точный адрес

Пролиски, Киевская область, Бориспольский район

Другие объявления автора Влад