Объявление не активно — найдите похожие объявления в разделе Оборудование в Луцк.

Парковка для собак! Луцк - изображение 1

Парковка для собак!

3 400 грн. Договорная
Описание
Ми представляємо новинку на ринку устаткування для догляду за тваринами. Сучасна, проста у використанні і швидка в установці обладнана парковка для собак дозволить клієнтам вашої торгової точки безперешкодно залишити свою собаку в спеціально обладнаному місці захищає її як від впливу сонячних променів, так і від дощу.

Які переваги та вигоди несе в собі парковка для собак Dogger House?

1. Підвищення іміджу торгової точки в очах потенційних клієнтів.
Клієнти швидко оцінять вашу турботу про домашніх тварин, що безсумнівно приведе до підвищення оцінки торгової точки в очах клієнта навіть не має домашнього вихованця.

2. Поліпшення клієнтського сервісу шляхом турботи про улюблених вихованців клієнта. Надаючи своїм клієнтам можливість безкоштовного використання обладнаного місця для собак ви проявляєте додаткову турботу про клієнта.

3. Збільшення купівельної спроможності клієнта. Залишивши домашнього вихованця на парковці Dogger House, клієнт не буде хвилюватися за долю і здоров'я свого вихованця. Таким чином, згідно з проведеними дослідженням збільшується середня тривалість часу візиту клієнта, що позитивним чином впливає на кількість зроблених покупок і збільшення прибутку торгової точки.

Особливості обладнання від Dogger House

- Простота конструкції.
- Високий рівень надійності
- Простота експлуатації.
- Привабливий зовнішній вигляд.
- Наявність спеціального знака «DOG PARKING»
- Низька вартість.
-Швидка установка кваліфікованим персоналом.
-Тривалість термін експлуатації.

Купуючи обладнання Dogger House, ви проявляєте високий рівень турботи про домашніх вихованців. І це безсумнівно оцінять як ваші потенційні клієнти, так і їхні вихованці, які завдяки вашій турботі будуть перебувати в спеціально обладнаному місці захищає їх від негоди будь-якого типу.
  • Добавлено: в 14:40, 10 января 2021
  • Просмотры:46
  • Номер объявления: 684901998