Інші варіанти! Коляска для іграшок!Вражаюча! Харьков - изображение 1

Інші варіанти! Коляска для іграшок!Вражаюча!

954 грн.
Описание
Ви думаєте, що подарувавши вашій дівчинці ляльку, ви зможете надовго задовольнити її бажання? Чи не тут-то було! Ваша дочка неодмінно захоче, щоб була куплена ще і коляска для ляльки. А який жe засіб пересування підібрати? В даної ситуації миттєво і дешево Вам в допомогу прийде наш інтернет- магазин. Ми представимо просто великий вибір: зимова, трьохколісна, для прогулянок, так звана коляска - тростина і коляска трансформер, - підбирати доведеться вельми ретельно і обдумано. Адже з зручним транспортом для лялечок ваша дівчинка може комфортно гуляти разом зі своїми обожненими пупсами. Ця коляска для ляльок відрізняються легкістю використання, і ваша дівчинка самостійно може прогулювати своїх іграшкових лялечок під захоплені погляди подруг. Ви зможете придбати 100% - ну копію справжньої коляски, але тільки в зменшеному розмірі. Колясочка укомплектована усіма потрібними аксесуарами. Технічні характеристики коляски також на високому рівні. Дана коляска допоможе вашій донечці випробувати всю красу материнства, розвинути відповідальність, увагу а також важливі навички поведінки на прогулянці. Ви будете вкрай здивовані, як велика уява вашої маленької донечки генерує все нові рольові ігри, в яких ключову роль відіграє лялечка, котра знаходяться на прогулянці в представленій коляскі. Коляска для іграшок виготовляється в барвистому стилі, і стане радувати погляд вашої дівчинки дуже тривалий час. Наш інтернет- магазин пропонує тільки перевірені, абсолютно надійні і безпечні коляски, виготовлені з екологічно безпечних матеріалів. Придбати коляску Ви можете як вагомий подаруночок, котрому буде рада будь-яка дитина .Робіть дзвінки по телефону вказаному в оголошенні, або ж пишіть повідомлення! Функціонуємо сумлінно визначаючи в пріоритет довгострокове співробництво.
Коротку характеристику є можливість спостерігати на останній фотографії оголошення.
Оплата:
Розрахунок здійснюється за фактом отримання товару в відділенні "Нова Пошта", або безготівкова оплата ( Mastercard, Visa ).
Доставка:
Доставка здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Доставка в кожен регіон України протягом 1-2 днів. Замовлення які надійшли до 16.00 відправляються точно в день схвалення заявки.
Інші оголошення:
Натискайте на інші оголошення продавця, там багато чудових товарів.
  • Добавлено: в 18:46, 18 октября 2020
  • Просмотры:16
  • Номер объявления: 673078909
Жалоба

Прикрепить файл
Пользователь
Доставка Нова Пошта от null грн.
  • доставка с "Нова пошта"
  • оплата после осмотра товара
  • покупка без передачи персональных данных
  • Написать автору
Точный адрес

Харьков, Харьковская область, Индустриальный

Другие объявления автора Виктория