Невероятные! Хит! Столики и стульчики! Киев - изображение 1

Невероятные! Хит! Столики и стульчики!

1 309 грн.
Описание
Ми знаємо, що бажає наша дитинка, в тому числі коли дитина ще поки не може чітко сформулювати вимоги. І побачивши оригінальну дитячу меблю його посмішка - це показник до дії батьків, а байдужість або каприз - показник негативного відношення до побаченого. Турботливим мамі і татові залишається тільки вчинити вірний вибір відповідно з віком малюка, його ступенем активності, комплекцією, статевою приналежністю. І такі дитячі столики зі стільчиками стануть улюбленим місцем проведення вільного часу дитини. Сучасні виробники знаходяться в постійному творчому пошуку і контакті з лікарями і дизайнерами, які допомагають формувати чудові моделі меблів з різноманітним набором функцій. В асортименті нашого магазину можна детально ознайомитися з результатами зусиль колективів, працюючих під марками, які отримали визнання у мільйонів вдячних споживачів. Дитячі столи c стільчиками відрізняються витонченою стилістикою, найчастіше орієнтованої на спеціальну тематику, яка злагоджено доповнить дизайн всієї дитячої кімнатки, так і функціональністю, бо основне призначення даних гарнітурів і окремих об'єктів меблів - зробити безпечним і зручним харчування і дозвілля малюка.
Як доставляємо:
Відправлення відбувається транспортною компанією "Нова Пошта". Доставка в будь-яку область України протягом 1-3 днів. Замовлення які надійшли до 16.00 виїзджають прям в день прийняття замовлення.
Оплата:
Розрахунок відбувається за фактом отримання посилки в відділенні пошти, або безготівкова оплата ( Mastercard, Visa ).
Коротку характеристику є можливість спостерігати на останній фотографії оголошення.
Інші оголошення:
Натискайте на інші оголошення автора, там значна кількість чудових товарів.Робіть дзвінки по телефону який вказаний в оголошенні, або ж пишіть повідомлення! Працюємо чесно ставлячи в пріоритет тривале співробітництво.
  • Добавлено: в 18:48, 18 октября 2020
  • Просмотры:21
  • Номер объявления: 673079142
Жалоба

Прикрепить файл
Пользователь
Доставка Нова Пошта от null грн.
  • доставка с "Нова пошта"
  • оплата после осмотра товара
  • покупка без передачи персональных данных
  • Написать автору
Точный адрес

Киев, Киевская область, Днепровский

Другие объявления автора Виктория