Несравненная!Железная дорога! Нова Пошта! Черновцы - изображение 1

Несравненная!Железная дорога! Нова Пошта!

945 грн.
Описание
Робіть дзвінки по номеру який вказаний в оголошенні, або ж пишіть повідомлення! Працюємо по-совісті визначаючи в пріоритет тривале співробництво.
Коротку характеристику є можливість побачити на останній фотографії оголошення.
Інші оголошення:
Переходьте на інші оголошення автора, там багато відмінних товарів.
Розрахунок:
Оплата відбувається після отримання посилки у відділенні пошти, або безготівкова оплата ( Visa , Mastercard). Який хлопчик не хоче отримати в подаруночок залізну дорогу? Адже на ній можна виконувати багато цікавих і захоплюючих поїздок, мріючи під сяйво прожекторів і стукіт залізних коліс. Протягом всієї поїздки з труби димить реальний дим і грає прекрасна мелодія, це робить пригоду максимально цікавим. Дана іграшка допоможе розвивати дрібну моторику рук, уяву, творчу фантазію , а також координацію рухів. Відправляйтеся в мандрівку разом зі своїм малюком! Наші іграшки виділяються хорошою якістю, а також барвистістю і яскравістю, що не залишить байдужим ні якого хлопчиська. За допомогою виняткових дизайнів ми прагнемо висловити дух незвіданих доріг і пригод. Подаруйте своєму синові море позитивних емоцій і можливість поїздок в світ казок і легенд.
Як доставляємо:
Відправлення відбувається поштовою компанією "Нова Пошта". Доставка в будь-який регіон України протягом 1-3 днів. Заявки що надійшли до 17.00 виїзджають точно в день прийняття заявки.
  • Добавлено: в 14:52, 21 ноября 2020
  • Просмотры:17
  • Номер объявления: 678132245
Жалоба

Прикрепить файл
Пользователь
Доставка Нова Пошта от null грн.
  • доставка с "Нова пошта"
  • оплата после осмотра товара
  • покупка без передачи персональных данных
  • Написать автору
Точный адрес

Черновцы, Черновицкая область, Черновцы город

Другие объявления автора Евгения