Масажна накидка BackLine (модель 2012 року) Тернополь - изображение 1

Масажна накидка BackLine (модель 2012 року)

5 500 грн.
Описание
Масажна накидка BackLine (модель 2012 року)
BackLine визнаний кращим масажером для автомобіля. Його компактність і надійність дозволяють зняти втому, відновлюючи увагу і реакцію водія за кілька хвилин. Якщо ви далекобійник – робіть масаж автомобільним масажером BackLine і перед сном для кращого відновлення сил.

Масажна накидка BackLine (накидка масажер) оснащена пультом управління і набором необхідних масажних функцій.

Новітня технологія роликового масажу, використана в накидці масажері, забезпечує ефективне зняття втоми і стресу, швидко відновлює сили.

Масажна накидка BackLine дозволяє робити масаж спини по всьому хребетного стовпа. Вона також оснащена перехідником для підключення в автомобілі від прикурювача. Цю масажну накидку часто використовують люди, що ведуть сидячий спосіб життя (водії-далекобійники, бухгалтери, адміністратори, програмісти, дизайнери). Масажна накидка BackLine усуне будь-яку біль в області спини, відновлять хороше самопочуття, видаляючи причину болю – солі, втома хребетних м'язів, напруженість у спині, запалення міжхребцевих сполук.

Особливості

можна використовувати вдома, в офісі та в автомобілі
4 ролика кругового руху в спинці
4 зони впливу по ширині
автоматичний і ручний режим переміщення роликів
функція точкового масажу
м'якість масажу: ролики встановлені на пружинах
витяжка хребта
блоки живлення на 220В і 12В
в демо-режим включені всі елементи масажу
Масаж спини з BackLine

Масажна накидка BackLine рівномірно масажує всю спину, витягаючи хребет. Масажер управляється за допомогою пульта і має 4 програми: точковий масаж, розминання, вібрацію і прогрів.
Рухаючись уздовж хребта, дві пари масажних головок масажують спину, викликаючи приплив крові і усуваючи скутість рухів і загальну скутість в тілі. Вбудовані інфрачервоні лампи прогрівають м'язи, посилюючи дію масажу.

BackLine працює від автомобільного прикурювача. Строгий і, одночасно, елегантний масажер для спини BackLine впишеться в будь-який інтер'єр. І прикрасить собою навіть ваш автомобіль!
Вібрація і розминання допомагають зняти м'язову напругу і отримати розслабляючий ефект від дії масажера.

Зони застосування

Масаж на BackLine зміцнює м'язовий корсет спини, покращує стан хребта і стимулює роботу внутрішніх органів. У процесі масажу відбувається зниження набряклості, посилюється циркуляція крові, відновлюються пошкоджені тканини.

Масажна накидка BackLine допомагає в запобіганні і лікуванні остеохондрозу грудного і шийного відділів. Регулярне використання масажера BackLine сприяє виведенню солей і поліпшення загального стану. Вібромасаж на BackLine допоможе в боротьбі з целюлітом, для лікування і профілактики геморою і простатиту.

Рекомендована тривалість масажного сеансу з BackLine для однієї людини складає не більше 30 хвилин. Кількість сеансів масажу не повинна перевищувати 2 разів у день.
Жалоба

Прикрепить файл
Пользователь
Доставка Нова Пошта от null грн.
  • доставка с "Нова пошта"
  • оплата после осмотра товара
  • покупка без передачи персональных данных
  • Написать автору
Точный адрес

Тернополь, Тернопольская область