Лангусти (десятиногі ракоподібні)450 Черновцы - изображение 1

Лангусти (десятиногі ракоподібні)450

321 грн.
Описание
Користь лангуста
М'ясо лангуста - джерело білка і різних амінокислот, які є незамінним матеріалом для побудови тканин людини. 100 г продукту містять 20, 6 г білка. Значну частину в структурі лангуста становить вода (74 г на 100 г).

Морепродукт багатий фосфором і кальцієм, необхідними для кісток, суглобів і зубів. Ці два мікроелементи найбільш повно засвоюються при одночасному надходженні в організм у достатній кількості. Кальцій бере участь у скороченні м'язів, згортання крові, входить до складу ферментів та ін. Фосфор бере участь в обміні вуглеводів і енергії, важливий для нормальної роботи центральної нервової системи, підтримує кислотно-лужну рівновагу в організмі, входячи до складу однієї з буферних систем крові. Без фосфору неможливе повноцінне засвоєння вітамінів групи В. При дефіциті в організмі людини кальцію і фосфору можуть розвиватися кісткові деформації внаслідок розм'якшення кісток, рахіт.

300 г м'яса лангуста покривають добову потребу людини в йоді і міді.

Крім того, в лангустів багато калію, важливого для функціонування серцевого м'яза, магнію, що бере участь в скороченні і розслабленні м'язів. Вітаміни А, групи В, РР, С доповнюють корисні властивості цього продукту.

Іноді на лангуста буває алергія, яка проявляється висипом на шкірі, свербінням і набряками. Обережно включати цей продукт слід людям з алергією на інші морепродукти.
Ми гарантуємо скидку 10% при першому заказі! По всім питаням напишіть нам увайбер, додамо у саму велику в Україні групу з морепродуктами "НАШЕ МОРЕ". Дивіться інші наші повідомленя. Відправимо в термоупаковці з льодом у любий регіон України!
  • Добавлено: в 16:15, 18 января 2021
  • Просмотры:142
  • Номер объявления: 677839790
Жалоба

Прикрепить файл
Пользователь
Доставка Нова Пошта от null грн.
  • доставка с "Нова пошта"
  • оплата после осмотра товара
  • покупка без передачи персональных данных
  • Написать автору
Точный адрес

Черновцы, Черновицкая область, Черновцы город

Про нас
Оптовая и розничная торговля. Широкий ассортимент морепродуктов. Всегда в наличии свежайшая продукция:азовская и черноморская креветка, икра кеты,горбуши и др.,морская и речна рыба и множество других вкуснейших и полезных деликатесов по доступным ценам.
Узнать больше

Другие объявления автора Влад наше море