Курсоуказатель, Агронавігатор, GPS на трактор, параллельное вождение Смела - изображение 1

Курсоуказатель, Агронавігатор, GPS на трактор, параллельное вождение

10 000 грн.
Описание
Антена має вбудований акумулятор який забеспечує надійну та безперебійну роботу антени при пропаданні зовнішнього живлення та при просадженні живлення при заведенні техніки. При відсутності зовнішнього живленя антена зможе пропрацювати до 5ти годин на вбудованому акумуляторі при умові що акумулятор був повністю заряджений перед пропаданням зовнішнього живлення.
Ціна самої антени 10000грн.

Поспішайте придбати надійне та якісне обладнання яке дійсно допомагає заощаджувати.

Навігаційна антена з супутниковим приймачем (GPS/GALILEO/BEIDOU) точного позиціонування з підсилювачем та антеною TALLYSMAN (USA) дозволяє працювати з додатками паралельного водіння для операційної системи Android, які встановлюються на мобільний пристрій (планшет або смартфон).

Комплект (Навігаційна антена, Планшет 7"/2Gb/16Gb, надійний металевий тримач планшету та автомобільний зарядний пристрій для планшету) - 14000грн.

Комплект (Навігаційна антена, Планшет 10"/2Gb/16Gb, надійний металевий тримач планшету та автомобільний зарядний пристрій для планшету) - 15000 грн.

Навігаційна антена працює від системи супутників GPS, GALILEO, BEIDOU та приймає 24 супутники з тактовою частотою - 5 ГЦ (видача даних 5 раз за 1 секунду), можливо окремо замовити видачу даних з частотою 10Гц.
Антена надійно кріпиться на металевий капот або дах трактора за допомогою неодимових магнітів.
Живлення антени забезпечується від бортової мережі трактора (від 8 до 36 В).

З мобільним пристроєм антена з'єднується за допомогою бездротового інтерфейсу Bluetooth. Можливо окремо замовити видачу даних по провідному інтерфейсу RS232 або версію антени з обома інтерфейсами (Bluetooth та RS232). Можливість підключення по USB інтерфейсу оговорюється окремо.
Точність роботи від проходу до проходу становить 20…50 см. Даної точності вистачає для обприскування, розкидання добрив, боронування та ін.

Система полегшує роботу механізатора з широкозахватною технікою в полі – особливо у важких погодних умовах, в умовах обмеженої видимості (пил, туман) та в нічний час. Використання систем паралельного водіння дозволяє мінімізувати пропуски (огріхи) і перекриття, зменшити перевитрати посівного матеріалу, добрив та засобів обробки рослин.

Ідеально підходить для малих та середніх господарств. Якістю роботи не поступається дорожчим зарубіжним аналогам.
При необхідності допоможемо підібрати, встановити та налаштувати безкоштовне програмне забезпечення.

Антенну можна придбати окремо і працювати з власним планшетом. Вимоги до пристрою: планшет або смартфон на базі ОС ANDROID з розміром екрану від 7 дюймів, версією Android не нижче 6.0, процесор від 1.2 GHz, ОЗУ від 1 Gb (рекомендовано 2Gb).

Також антенну можна придбати разом з планшетом, тримачем планшета та зарядним пристроєм. (ціни на початку об’яви).

Розроблено та виготовлено в Україні.

Дивіться всі мої оголошення там багато цікавого обладнання.
  • Добавлено: в 08:34, 4 июля 2020
  • Просмотры:5926
  • Номер объявления: 627345190
Жалоба
Для вашей безопасности!

Избегайте пересылать деньги наперед!

Правила безопасности

Прикрепить файл
Пользователь
  • Написать автору
Точный адрес

Смела, Черкасская область, Смелянский район

Другие объявления автора ANTECS