Объявление не активно — найдите похожие объявления в разделе Холодильники в Новояворовск.

Холодильник Samsung RB37J5000SA

Новояворовск, Львовская область, Яворовский район Добавлено: в 20:35, 13 марта 2018, Номер объявления: 510882604
11 600 грн.
Объявление от Частного лица
Вид техники Холодильники
Состояние Новый
Марка холодильника Samsung

Є у наявності.

Виробник :

Samsung
Тип:

Холодильник з морозильною камерою
Спосіб встановлення:
Спосіб встановлення — На відміну від вільностоячого холодильника, який Ви можете без проблем перемістити в будь-яке місце квартири, вбудований холодильник стаціонарно "ховається" в шафу, або під стільницю. Він не має зовнішнього корпусу - його роль виконують декоративні панелі. За рахунок декоративних панелей вбудований холодильник має додаткової звуко- і теплоізоляцією, з'являється можливість найкращим чином «вписати» прилад в інтер'єр кухні.

стоїть окремо
Ширина, см:

59,5
Висота, см:

200,6
Глибина, см:

67,5
Кількість дверей:
Кількість дверей — У більшості холодильників кожна з камер має одну окрему двері, але є моделі, в яких одна двері доводиться на дві камери, або одна камера має двоє дверей. Найкращий варіант для холодильних приладів - коли кожна з камер має окрему двері, в цьому випадку краще забезпечується теплоізоляція і, отже, точніше підтримується задана температура і зменшуються енерговитрати.

2
Розташування морозильної камери:
Розташування морозильної камери — Холодильні прилади з верхнім розташуванням морозилки відрізняються невеликим розміром морозильної камери, в якій, як правило, відсутні окремі шухлядки, а холодильники з нижнім розташуванням мають досить велику морозильну камеру, в якій присутні висувні шухлядки або полиці з відкидними дверцятами. Двостулкові холодильні шафи (side by side) мають морозильну камеру, яка розташована по всій висоті пліч-о-пліч з холодильною камерою. Такі морозильні камери мають значно більший розмір відносно інших.

нижнє
Керування:
Керування — Електромеханічне управління здійснюється звичайно простим поворотом ручки термостата, при якому задається ступінь охолодження. Такий механізм більш надійний в роботі, але не дозволяє досить точно задавати температуру охолоджуваних камер і контролювати процес роботи холодильника, на відміну від електронного управління.

електронне
Клас енергоспоживання:
Клас енергоспоживання — Клас енергоефективності холодильника позначається латинською літерою від A +++ до G (відповідно: від суперекономічних до великих розтратників електроенергії), він визначається відповідно до індексу енергетичної ефективності, який обчислено для кожного приладу згідно з його споживання і обсягом. Практично всі сучасні холодильники відносяться до класів не нижче B.

A +
Кількість компресорів:

1
Колір:

сріблястий
Об'єм холодильної камери:
Об'єм холодильної камери — Вибір обсягу холодильної камери залежить від загальної кількості людей в сім'ї, розміру кухні і особистих переваг. Зазвичай сім'ї з 2-4 чоловік цілком достатньо холодильника з об'ємом 250-350 літрів.

269
Об'єм морозильної камери:
Об'єм морозильної камери — Якщо ви запасаєтеся свіжомороженими фруктами на всю зиму, тоді вам знадобиться містка морозильна камера. Найбільший обсяг мають горизонтальні морозилки (скрині) - до 400-600 л. Вертикальні ж види морозильних камер мають місткість від 80 до 350 л.

98
Холодильної камери:

No Frost
Морозильної камери:

No Frost
Інверторний компресор:
Інверторний компресор — На відміну від традиційних холодильників, компресори яких включаються і відключаються, тобто працюють східчасто на максимальних навантаженнях, холодильники з інверторним типом компресора працюють постійно, підтримуючи потрібну температуру за рахунок плавної зміни потужності компресора. За рахунок цього шум від роботи холодильника набагато нижче, значно менше споживання енергії, а також помітно збільшується термін роботи компресора, що дозволяє деяким виробникам збільшувати гарантійний термін до 10 років.

є
Кількість основних полиць холодильної камери:

3
Кількість відділень морозильної камери (загальних/висувних):

3/3

Просмотры:101

Другие объявления автора Василь Васильович

Датчик тиску палива Siemens 5ws40039 55pp02-03

300 грн.

Датчик тиску палива 9658227880

Датчик тиску палива 9658227880

Автозапчасти

15 сент.

300 грн.

Wi-Fi адаптер класу N

Wi-Fi адаптер класу N

Комплектующие и аксессуары

11 сент.

100 грн.

Райзера PCI-E 1x to 16x Ver 006 PCE164P-N03

Райзера PCI-E 1x to 16x Ver 006 PCE164P-N03

Комплектующие и аксессуары

3 сент.

100 грн.

БФП Epson L382

БФП Epson L382

Периферийные устройства

3 сент.

4 500 грн.