Формікарій акриловий (мурашина ферма) + мурахи женці (messor structor) Белая Церковь - изображение 1

Формікарій акриловий (мурашина ферма) + мурахи женці (messor structor)

895 грн.
Описание
В комплект входить:


- Акрилова мурашина ферма Anthouse
- Грунт (дрібний пісок)
- Декорації (штучні рослини, два кущика)
- мурахи женці (messor structor) матка, розплід, близько 10-20 робочих мурах
- корм (насіння маку) вистачить на пару місяців
- Трубка для переселення мурах довжиною 15 см
- піпетка для зволоження формікарія
Опис ферми:

Дана акрилова мурашина ферма поєднує в собі всі переваги акрилових формикариев. Вона складається з двох частин: горизонтального гнізда, що імітує природні ходи і камери мурах і вбудованою просторій арени. Половина гнізда має гіпсовий підлогу товщиною 6 мм, що набагато спрощує процес зволоження і підтримання вологи у фермі. Також завдяки цьому в формікаріі створюється градієнт вологості, і мурашки самі можуть вибрати для себе місце з прийнятним для них рівнем вологості. Гіпсові камери швидше за все будуть використовуватися мурахами для розміщення яєць і личинок, а в акрилових вони будуть зберігати лялечки (і насіння у випадку з мурахами-женцями). Завдяки гіпсовому підлозі ферма може утримувати вологу впродовж тижня.Колір на вибір:
Жовтий, червоний, зелений і синій.Розміри:

Розміри ферми: 220 х 160 мм. Висота з ареною 70 мм
Висота камер: від 6 до 12 мм
Розміри арени: 140 х 80 х 65 мм (довжина, ширина, висота)
Перегородки

Явним плюсом даної ферми є наявність перегородок. Права частина ферми відокремлена від лівої спеціальною перегородкою, яка легко виймається і вставляється назад. Це необхідно для поступового заселення формікарія, у разі якщо колонія невелика і їй потрібно небагато місця. Коли мурашина сім'я досить виросте і їй потрібно буде більше місця, просто витягніть перегородку, переверніть і поставте зворотною стороною, отвором до входу, що відкриє прохід у другу частину ферми. Така ж перегородка знаходиться біля входу в формікарій, тому відкрити або закрити вхідний отвір можна таким же простим способом. Через вхідний отвір можна підключати до даної фермі через трубочку додаткові конструкції, наприклад, додаткову арену, пробірку з мурахами (для заселення) або ще одну ферму.

Арена

Прохід на арену здійснюється через отвір діаметром 8 мм В стелі арени є прорізи для вентиляції. Діаметр прорізів близько 0,5 мм, що перешкоджає побіжу навіть самим дрібним видів мурах. Арена має кришку, яка завдяки ручці легко знімається і вставляється назад. Розміри арени 14 х 8 х 6,5 див. У разі якщо потрібно почистити арену, її можна повністю зняти і розібрати, а потім зібрати і вставити назад.
При необхідності ви також можете розібрати всю ферму повністю, попередньо викрутивши болти.Основні переваги ферми Anthouse:

- Гіпсовий підлога забезпечує надійне зволоження і підтримання вологості протягом тривалого часу. А те, що він розташований не скрізь, а в половині камер створює градієнт вологості в фермі, що важливо для багатьох видів мурах
- Перегородки, за допомогою яких можна легко відкривати або закривати проходи дозволять заселяти ферму поступово
- Простора вбудована арена, всередині якої можна насипати грунт і помістити будь-які декорації, дозволить мурашкам полювати і виносити в неї сміття
- Горизонтальне розташування камер полегшить спостереження за життям мурашиної колонії. Також завдяки цьому верхній акрил практично не буде забруднюватися, т. к. мурахи рідко використовують його для переміщення
- Житлові камери висотою від 6 до 12 мм дозволять вільно розміститися мурашкам будь-якого розміру
- Вхідний отвір в перегородці дозволяє підключати додаткові конструкції
- Повністю розбірна гніздо і арена дозволяє розібрати і помити формікарій, а потім зібрати його назадІНСТРУКЦІЯ

Зволоження:

Перед заселенням мурах, обов'язково зволожити формікарій. Для зволоження є дві маленькі камери з отворами: у лівому нижньому куті і збоку праворуч. Через них за допомогою піпетки залийте на гіпсовий підлогу 10 мл води. Для рівномірного розподілу вологи краще залити 5 мл в один отвір і 5 мл в інше. Частота зволоження – 1 раз в тиждень.


Заселення:

Заселяти мурах ферму рекомендується, коли в мурашиної сім'ї вже як мінімум 20 (краще 40-50) робочих особин. Більш слабкі сім'ї бажано містити в пробірці. Ніколи не заселяють в мурашину ферму одну матку! У такому великому просторі без робочих, вона не буде вирощувати розплід і може загинути.
Перед тим як заселити мурах, спочатку оформіть арену, насипте на дно пісок з пакетика, і прикріпіть штучні рослини. Заселити мурах ферму можна двома способами. 1. Відкрийте кришку арени і акуратно витрусіть всіх мурах з пробірки на арену. Поступово мурахи освояться і зайдуть в формікарій. 2. Другий спосіб більш безпечний і завдасть мурашкам менше стресу, але він більш тривалий. За допомогою трубки з'єднайте пробірку з мурахами і формікарій, тобто одну сторону трубки потрібно вставити в отвір вхідний заглушки формікарія, а другу крізь вату увіткнути в пробірку з мурахами. Потім направте на пробірку яскраве світло, а формікарій зволожите і затемніть. Через світла мурашкам стане не комфортно в пробірці і з часом вони самі переберуться в формікарій. Коли формікарій буде заселений, від'єднайте трубку з пробіркою і вставити заглушку зворотною стороною, щоб перекрити вхідний отвір.Годування:

Годувати більшість видів мурах (як наприклад Lasius niger) необхідно цукровим сиропом (вода-цукор, приблизно 2 до 1) або медом. Але мурах-женців (з роду Messor) замість сиропу необхідно давати різні насіння. Краще всього пропонувати м'які насіння, наприклад, насіння маку, соняшнику, гарбузове насіння. Також мурашкам необхідно давати білковий корм тобто комах, краще мертвих і дрібних, оскільки маленькі сім'ї можуть не впоратися з живим великим комах. До того ж воно може їх покалічити! Якщо немає комах, можна давати шматочки м'яса, сирого чи вареного, або сухі акваріумні корму. Частота годування - один раз в 1-2 дняТемпература і світло:

Необхідно остерігатися, щоб у мурашину ферму не потрапляло сонячне світло, тому не ставте його на вікно. Температуру можна підтримувати в межах кімнатної - від 22 до 28 градусів цельсія.
  • Добавлено: в 17:22, 13 января 2021
  • Просмотры:68
  • Номер объявления: 685371740
Жалоба

Прикрепить файл
Пользователь
  • Написать автору
Точный адрес

Белая Церковь, Киевская область, Белоцерковский район

Другие объявления автора Інна