Объявление не активно — найдите похожие объявления в разделе Товары для кормления в Самбор.

Електронний молоковідсмоктувач Philips Avent SCF332/31 Самбор - изображение 1

Електронний молоковідсмоктувач Philips Avent SCF332/31

2 000 грн. Договорная
Описание
Молоковідсмоктувач в чудовому стані, ще на гарантії, купували за 4300 грн.,користувались 4 місяці, в комплекті немає лише фляшечки, яку можна докупити, оскільки підходить будь-яка з серії Philips Avent. Дуже хороша річ, не викликає ніяких больових відчуттів, зручно і швидко зціджує. В моєму випадку допоміг відновити і зберегти лактацію! Пакети для заморозки молока в подарунок:)
Молоковідсмоктувач має унікальний дизайн, завдяки чому молоко тече безпосередньо з грудей у пляшечку або контейнер навіть тоді, коли Ви сидите рівно. Це означає, що Ви можете сидіти комфортніше під час зціджування: не потрібно нахилятися вперед, щоб молоко потрапило у пляшечку. Зручне положення та розслаблений стан під час зціджування сприяє легшому відтоку молока.
Після увімкнення молоковідсмоктувач починає автоматично працювати у режимі лагідної стимуляції для витікання молока. Потім виберіть одне з 3 налаштувань зціджування, щоб зробити потік молока комфортним.
Наша масажна насадка має м’яку приємну текстуру, яка створює відчуття тепла на шкірі для комфортного, лагідного стимулювання відтоку молока. Стильна насадка з пелюстками лагідно імітує смоктання дитини для сприяння відтоку молока.
  • Добавлено: в 08:47, 25 ноября 2020
  • Просмотры:82
  • Номер объявления: 677764336