Джей Ашер "Тринадцять причин чому" Ивано-Франковск - изображение 1

Джей Ашер "Тринадцять причин чому"

51 грн. Договорная
Описание
Одного разу старшокласник Кл агов Дженсон знаходить на ганку свого будинку непоказну посилку без зворотної адреси. Усередині сім аудіокасет - тринадцять історій, розказаних голосом Ханни Бейкер, дівчата, яка покінчила життя самогубством. До касет додається карта, на якій зірочками відзначені стали фатальними місця. І саме зараз посилка лежить на ганку Клея, значить, він став однією з причин, по якій Ханна Бейкер вирішила звести рахунки з життям, і одна з історій буде про нього. Касету за касетою, не в силах зупинитися, Клей слухає розповідь Ханни Бейкер, слід за вказаною їй маршруту і відкриває для себе з нової сторони дівчину, в симпатії до якої він знайшов в собі сили зізнатися лише тоді, коли вже нічого не можна було змінити.
Книга попереджає про те, щоб підлітки не доходили до такої межі, після якої не буде дороги назад, а буде велике горе батькам і почуття провини в оточуючих дорослих. А молодим потрібно пам'ятати, що все проходить, і це теж пройде. В цілому, напевно книга більше для батьків підлітків, ніж для підлітків, але написана вона жахливим мовою. Є ще однойменний серіал. В іншому ... ніколи не знаєш який слід твої дії і слова залишать на чужій психіці.
книга дійсно повчальна, якщо звичайно нинішні підлітки зможуть замислитися над сенсом і зрозуміти його. Він тут подвійний, а то й потрійний. Найпростіше: кожна наша дія і слово впливають на чуже життя і частіше негативно (список Ханни). Друге: бездіяльність і боягузтво такий же злочин, як образу, наклеп, насильство і т. Д. (Батьки, вчителі, Клей і Тонни). І третє: самогубець винен не менше, ніж обставини, що привели його до цього.
Переглядайте інші оголошення від мене та знайдіть історію, яка підійде саме вам
При замовленні більше однієї книги зроблю знижку, яку можна буде обговорити :)
  • Добавлено: в 22:46, 10 января 2021
  • Просмотры:25
  • Номер объявления: 684983470
Жалоба

Прикрепить файл
Пользователь
Доставка Нова Пошта от null грн.
  • доставка с "Нова пошта"
  • оплата после осмотра товара
  • покупка без передачи персональных данных
  • Написать автору
Точный адрес

Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область

Другие объявления автора Ірина