Двохфункційні газовакуумні радіатори проточні для опалення оселі

Объявление от Бизнес
Тип товара Отопление
Состояние Новый
 
Революція у сфері технології опалення!

Не існує аналогів у світі!

Якщо люди витрачають великі кошти на різноманітні системи опалення які дозволяють економити 10-20% витрат на паливо (газ, електрика, дрова, вугілля і т.п.) і вважають це вже великим досягненням, то наша технологія опалення дає можливість економити в рази за досить невеликі вкладення!

Наші радіатори в світі радіаторів опалення можна порівняти з автомобілем "Тесла" у світі автомобілів!

Ми розробили і запровадили в серійне виробництво нову модель двохфункційного газовакуумного радіатора для оселі та приміщень з електронним блоком управління з WiFi доступом.

Керування з телефону онлайн в режимі електрообігріву!

https://sites.google.com/view/greentechnologies/домашня-сторінка

Пропонуємо та рекомендуємо дуже енергоощадні запатентовані та сертифіковані електричні радіатори опалення. Клас А++ - найвищий клас енергоефективності! Якщо хтось в цьому розуміється!
Економніше від газового опалення десь в 2-3 рази, особливо тепер після подорожчання газу для юридичних осіб до 16грн за куб і для фізичних до 12грн, а від аналогічного електричного десь в 3-4 рази.
Радіатори дуже зручні і ефективні для опалення будь-яких об'єктів та приміщень і дуже прості в підключенні та обслуговуванні.
На відміну від попередньої моделі нашого суто електричного газовакуумного радіатора, нова модель двохфункційного радіатора дає можливість досить легко і швидко інтегрувати його в будь-яку існуючу або нову систему водяного опалення і отримати значну економію коштів на паливі яке використовується в ній.
Якщо раніше, попередню модель нашого радіатора ви могли встановити паралельно існуючій водяній системі опалення або повністю демонтувавши її, то тепер ви отримуєте унікальну можливість замінити застарілі по своїй функціональності водяні радіатори проточного типу на наші двохфункційні газовакуумні електричні радіатори проточного типу.
Завдяки цьому ви отримуєте одразу дві альтернативні системи опалення, два різних види палива і головне обидві дуже економні!
Унікальна безальтернативна перевага нашої технології полягає в тому, що в режимі водяного опалення вам нема потреби розганяти котел до температури 60-80° щоб подати на батареї гарячий теплоносій для отримання на батареях температури 50-70°, а необхідно буде нагріти теплоносій (воду) до температури всього на всього 30°.
Для наших радіаторів достатньо подати теплоносій з температурою всього 30°, оскільки рідина, яка закачана в наших радіаторах вже кипить при такій температурі і виділяє надлишкове тепло.
Різниця у витратах палива на розігрів теплоносія до низьких температур замість високих, становитиме рази, а не відсотки!
Ця пропозиція може надзвичайно зацікавити будівельні компанії, бо відпадають проектні роботи по газифікації і ліміти по газу або суттєве зменшення лімітів, а також не потрібно проектних і монтажних робіт по силовій електропроводці та відсутність додаткових лімітів на електроенергію.
Радіатори можна вмикати в звичайну розетку навіть з старою алюмінієвою проводкою. Споживають дуже мало електроенергії, а виділяють достатньо багато тепла.
Окупність один-два, сезони! Залежить від якості утеплення приміщення!
А якщо офіційно відмовитись від газового або іншого опалення і подати заяву(тільки для фізичних осіб та ОСББ) до обленерго про перехід на електричне опалення і надасте їм техпаспорти наших радіаторів і документ про придбання, то вам зобов'язанні надати на шість місяців денний тариф 90 коп за кіловат замість 1.68 грн та нічний 45коп і таким чином отримаєте ще подвійну економію!
Електронний блок управління з wi-fi доступом дає можливість оперативно контролювати температурний режим в приміщенні та дистанційно керувати опаленням в режимі реального часу з допомогою телефону або іншого гаджету та завдяки цьому додатково отримати дуже суттєву економію!
Більш детально можна ознайомитися на нашому сайті де є навіть відео виробничого процесу.
Телефон: 684 - Показать номер -
Двохфункційні газовакуумні радіатори проточні для опалення оселі Коломыя - изображение 2
Двохфункційні газовакуумні радіатори проточні для опалення оселі Коломыя - изображение 3

Свяжитесь с автором объявления

Прикрепить файл

Типы файлов, которые принимаются: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Максимальный размер файла 2 МБ

Другие объявления автора Адміністратор

6 000 грн.
  • удобнодоставка
    с "Нова пошта"
  • надежнооплата после осмотра товара
  • безопаснопокупка без передачи персональных данных

Коломыя, Ивано-Франковская область, Ивано-Франковская область

Показать на карте