Ділянка+Проект+Розстрочка на рік = будинок мрії за 4 місяці. Пакет №5 Березовка - изображение 1

Ділянка+Проект+Розстрочка на рік = будинок мрії за 4 місяці. Пакет №5

216 000 $
Описание
Ділянка+Проект+Розстрочка на рік = будинок мрії за 4 місяці

Обирайте найкращу ділянку в котеджному містечку «Нова Березівка» та отримуй готовий будинок за новими сучасними проектами за 4 місяці.

Варіант будівництва:

Стіни виконані з керамічного блоку 380 мм, два монолітних перекриття, монолітні сходи на другий поверх, монолітна підготовка вхідної групи, перегородки - цегла, герметичний люк виходу на дах, плоска покрівля з утепленням ватою 250 мм, мембрана, ковпаки на димоходи, мет. парапет.

Фасад - мінеральна вата 100 мм., Декоративна штукатурка, декоративна плитка.

Вікна - «Rehau euro 70», подвійний енергозберігаючий пакет, відливи.

Тераса, балкон, вхід - гідроізоляція, плитка.

Введення комунікацій: каналізація, вода, зливова каналізація, електрика, Інтернет. Внутрішнє оздоблення - стяжка, штукатурка.

Всі комунікації проведено під землею: світло, централізоване водопостачання, каналізація, газ і швидкісний Інтернет (2 провайдери).

Власний вихід до соснового лісу та великого озера, пляж довжиною 1000м з білим піском, парк та озеро на території. На території знаходяться приватний садок, початкова школа, міні-маркет, кафе-ресторан і SPA-салон.
Великий теніс, волейбол, футбол та баскетбол на власному спортивному стадіоні - обирайте те, що вам до вподоби.
350 га соснового лісу навколо забезпечує чисте повітря та відмінний відпочинок на природі, чудові прогулянки на велосипедах та верхи на конях.

Безпеку проживання цілодобово забезпечує служба охорони (на 3 електромобілях) відеоспостереження, пожежна та охоронна сигналізації. Містечко повністю освітлюється в темний час доби.
  • Добавлено: в 15:20, 25 ноября 2020
  • Просмотры:43
  • Номер объявления: 677673013
Жалоба

Прикрепить файл
Пользователь
  • Написать автору
Точный адрес

Березовка, Киевская область, Макаровский район