Блистательные!Новая Почта!Школьные Парты! Одесса - изображение 1

Блистательные!Новая Почта!Школьные Парты!

2 495 грн.
Описание
Доставка:
Відправлення здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Доставка в кожен регіон України протягом 1-2 днів. Заявки які оформлені до 17.00 відправляються прям в день схвалення заявки.
Інші оголошення:
Переходьте на інші оголошення автора, там багато відмінних товарів.Робіть дзвінки по телефону який вказаний в оголошенні, або пишіть повідомлення! Функціонуємо чесно визначаючи в пріоритет довгострокове співробітництво.
Коротку характеристику є можливість побачити на останньому зображенні оголошення.
Оплата:
Оплата здійснюється за фактом отримання посилки у відділенні "Нова Пошта", або безготівкова оплата ( Mastercard, Visa ).
Наш магазин реалізує дитячі парти протягом багатьох років. І постійно в найвищій якості і з самих сучасних матеріалів. Всі складові цих парт захищені спеціальними патентами і сертифікатами. Будьте переконані, що купуючи парту в нашому магазині, Ви даруєте своїй дитині не тільки предмет мебелі, але і екологічний та захищений продукт. Парта сприяє точному розвитку дитини, в тому числі і формуванню здорового опорно-рухового апарату, а також зменшить ризик появи захворювань очей. Ну і саме головне - парта буде кожен день приводити в захват вашого малюка і буде запорукою його успіхів в творчості і навчанні!
  • Добавлено: в 14:54, 10 января 2021
  • Просмотры:36
  • Номер объявления: 684904606
Жалоба

Прикрепить файл
Пользователь
  • Написать автору
Точный адрес

Одесса, Одесская область, Киевский

Другие объявления автора Алена