Объявление не активно — найдите похожие объявления в разделе Аксессуары для авто в Боярка.

АвтобоксTerra Drive 480 з двостороннім відкриттям Боярка - изображение 1

АвтобоксTerra Drive 480 з двостороннім відкриттям

4 000 грн.
Описание
Продам аеробокс та рейлінги у відмінному стані.Практично не використовувався.

АвтобоксTerra Drive 480 з двостороннім відкриттям - великий місткий бокс на дах для перевезення речей і довгомірних предметів.

Терра Драйв 480 виділяється своїм сучасним дизайном і прекрасними аеродинамічними характеристиками. Його довжина 196 см підходить для перевезення лиж, сноубордів, човнів, вудок, колясок і тп. Місткість боксу Терра Драйв 480 дозволяє звільнити салон і багажник автомобіля від зайвих речей для більш комфортної їзди. Terra Drive 480 відмінно виглядатиме на позашляховиках, універсалах і мінівенах. У комплекті до боксу йде спеціальний ремінь, який дозволить зафіксувати вантаж всередині. Терра Драйв 480 відкривається з двох сторін, що значно спрощує навантаження і розвантаження речей, а також монтаж і демонтаж даного боксу.

Металеві труби усередині боксу Terra Drive 480 спеціально розроблені компанією-виробником для кріплень до поперечок автомобіля, вони створюють жорсткість конструкції, якої немає в жодного іншого боксу на нашому ринку.

Монтаж боксу Терра Драйв 480 досить простий і не займає багато часу. Металева скоба шириною більше 8 см дозволяє закріпити бокс на будь-який тип поперечок, обхопивши її знизу, за допомогою спеціальних гайок-баранчиків, які входять в комплект.

Другие объявления автора Serhii