8692241008734 Матрац для купання Вита-Почтовая - изображение 1
Описание
"Для правильного купання найменших діток потрібно постійно стежити, щоб голівка дитини завжди залишалася над водою в той час, як малюк занурений у воду. Спеціальний матрацик ергономічної форми розроблений з урахуванням анатомічних особливостей немовлят і призначений для безпечного прийняття водних процедур з перших днів життя. Завдяки його застосуванню, ваш малюк завжди буде правильно лежати у ванні, а руки батьків будуть вільні для купання і веселих ігор з ним.

Матрац для купання від Sevi Bebe подарує вашому малюку приємне відчуття абсолютного комфорту в воді і забезпечить його безпеку. Він виготовлений з швидковисихаючого поліестеру, який не спровокує появу роздратування або алергічної реакції при контакті з дитячою шкірою. В якості наповнювача використовуються кульки полістиролу, які допомагають матрацику приймати зручну для тіла малюка форму і забезпечують ніжний масаж при русі дитини у воді. Гамак швидко висихає не накопичуючи шкідливих бактерій. Виріб оснащений присоскою, надійно закріплює його у ванні.
Вік: з народження
Матеріал: зовнішня сторона: 100% поліестер, наповнення: полістирол
Розміри: 52х35 см
Комплектація: матрац
Виробник: Sevi Bebe (Туреччина)."
  • Добавлено: в 13:37, 27 ноября 2020
  • Просмотры:15
  • Номер объявления: 677973028
Жалоба

Прикрепить файл
Пользователь
Доставка Нова Пошта от null грн.
  • доставка с "Нова пошта"
  • оплата после осмотра товара
  • покупка без передачи персональных данных
  • Написать автору
Точный адрес

Вита-Почтовая, Киевская область, Киево-Святошинский район

Про нас
«Максвира» является эксклюзивным импортером на всей территории Украины товаров из Германии бренда Mamajoo и Турции Sevi bebi и Wee baby для новорожденных и их родителей. На страницах нашего сайта ,вы найдете лучшие предложения для заботливых родителей по уходу за малышом, а также много сопутствующих товаров для самих родителей. Мы постарались максимально разнообразить каталог продукции, включив в него, как товары для новорожденных малышей, так и для самих мам. Подробное описание, , особенности изделия, его фото - это лишь малая часть полезной информации, которую вы найдете непосредственно на страницах нашего сайта. Удачных покупок!!!!!))))
Узнать больше

Другие объявления автора Катерина