-1кімнатна на проспекті Ровно - изображение 1
Описание
Продається 1 кімнатна квартира на проспекті Миру, з меблями, хороший стан, тепловий лічильник є.
Жалоба

Прикрепить файл
Пользователь
  • Написать автору
Точный адрес

Ровно, Ровенская область

Про нас
Агентство нерухомості «Швидкість» працює на ринку нерухомості з 2009 року.
На сьогоднішній день агентство має власну базу даних об'єктів нерухомості у Рівному та області, яка постійно оновлюється і поповнюється. Великий вибір об'єктів дозволяє нам запропонувати кожному нашому клієнту оптимальні для нього рішення при купівлі-продажу нерухомості, адже один з основних принципів нашої роботи - це індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Окрім ексклюзивної бази даних, агентство нерухомості пропонує своїм клієнтам також фотоматеріали об'єктів нерухомості та допомогу у підготовці будь-яких документів по нерухомості.
Ми завжди раді запропонувати Вам досвід наших працівників, стабільно високу якість і надійність послуг, професіоналізм усієї команди агентства нерухомості "Швидкість" в рішенні питань з нерухомістю.
Основне завдання компанії – надавати високопрофесійні рієлторські послуги, забезпечувати клієнтам комфорт, юридичну безпеку і законність.
Ми цінуємо свою репутацію та сподіваємося, що звернувшись до нас, Ви залишитеся нашим клієнтом на тривалий час, рекомендуючи наше агентство нерухомості своїм друзям і знайомим.
Узнать больше

Другие объявления автора Марія