Menu

Місія OLX – надихати вас знаходити рішення, які покращують життя, роблять його легшим, простішим, цікавішим та насиченим позитивними емоціями. Так, ми прагнемо вийти за рамки «сайту з товарами» і стати платформою Рішень, які дадуть вам зміни на краще. Використовуючи для цього можливість знаходити, продавати, купувати все, що вам заманеться: сучасне авто, омріяну роботу, трендові кроси, затишну стильну квартиру, необхідні послуги. Всі ці зміни, в які ми вклали не лише робочі години, а й дещо більше – наші емоції, знайшли відображення не тільки у візуальній частині OLX – ви можете відчути їх на власному досвіді користування платформою.

Цікаво? Скрольте вниз

Проиграть видео

Вибір серед безлічі варіантів – в основі OLX, і ми підкреслили ці можливості в новому логотипі. Він динамічний, ніби постійно переключається між варіантами. Це символічно натякає на всі ті чудові, рідкісні, унікальні, потрібні речі та послуги, які ти можеш знайти на OLX, а також на багатогранність платформи. Адже тут тобі надається широкий вибір, хоч би що ти шукав або чого прагнув – саме це і символізує новий логотип.

Наші користувачі робили і роблять платформу OLX особливою, тому, створюючи новий OLX, ми думали саме про тебе, прагнучи врахувати кожну дрібницю, не пропустити жодної важливої деталі. І ми впевнені, що створили місце, де ти зможеш задовольнити свої запити та рішення, які справді поліпшать твоє життя, зроблять його особливим.

Оновлений додаток – це дещо більше, ніж яскравий та сучасний інтерфейс. Головне – щоб кожен користувач отримував задоволення від платформи OLХ через взаємодію з нами і, звісно, в результаті знаходив найкраще рішення на свій запит.