ЗАМОВЛЯЄШ - МАЄШ - ПЛАТИШ

ОLX робить усе, щоб ваш онлайн-шопінг приносив лише задоволення.
Завжди мільйони оголошень, тільки вигідні пропозиції
та гарантія безпеки покупок з послугою ОLX Доставка.
А ще OLX Доставка — це зручно. Отримуйте замовлення на Укрпошті, Новій пошті
та Justin. Платіть онлайн або у відділенні (для доставок Новою поштою).

БЕЗКОШТОВНА з доставкою Укрпоштою.
Деталі – за посиланням

Купуйте на OLX з OLX Доставка!
Оплачуйте товар як вам зручніше 🙂

Онлайн під час замовлення: вартість покупки, доставки до відділення Укрпошти, Нової пошти  або Justin та комісія за переказ коштів резервуються на вашій картці. Продавець отримає гроші, тільки коли ви оглянете й заберете товар. Якщо він не підійде, його вартість і комісія повернуться на вашу картку.

Або накладеним платежем: розрахуйтеся, коли отримаєте й оглянете замовлення у відділенні Нової пошти. Якщо з товаром усе гаразд, оплатіть вартість покупки, доставки та комісію поштового оператора. Якщо ні залишайте посилку у відділенні, і вона повернеться до продавця безкоштовно.

Я взагалі не купую онлайн. Висилаєш гроші невідомо кому, отримуєш “кота в мішку”. Навіщо мені ваша ОLX Доставка?

З OLX Доставка ви надійно захищені від будь-яких сюрпризів з боку продавця.

Яку доставку ви не обрали б — звичну, коли гроші резервуються на картці, або з накладеним платежем, продавець отримає кошти лише після того, як ви оглянете й заберете товар. Усе майже як у звичайному магазині, тільки обирати на OLX просто, пропозицій більше та ціни нижчі!

Щось все підозріло класно… Послуга платна?

Ви оплачуєте доставку товару до відділення. Додатково — комісію за переказ коштів нашого фінансового партнера UAPAY, якщо купуєте зі звичною OLX Доставка. А коли обираєте цю послугу з накладеним платежем — крім вартості доставки, сплачуєте комісію за переказ коштів Нової пошти.

Якщо товар треба повернути, зворотна доставка у будь-якому випадку безкоштовна. Ми створили OLX Доставка, щоб ваші покупки на OLX були легкими та безпечними.

Чи всі продавці на ОLX працюють із ОLX Доставка?

Майже всі. Продавати та купувати з OLX Доставка можна товари об’ємною вагою до 30 кг і вартістю від 30 до 24 799 грн.

Якщо продавець на OLX користується цією послугою — це гарантія його надійності. Гроші він отримує лише після того, як ви оглянете й заберете посилку. Така схема підходить для чесних продавців, які впевнені в якості свого товару, та зовсім не підходить для шахраїв.

Хто доставляє товари з OLX Доставка?

Доставляють покупки партнери OLX — Нова пошта, Укрпошта і Justin, що забезпечує широке покриття. Також з OLX Доставка можна замовляти товари ще й накладеним платежем у найближче відділення Нової Пошти. Який варіант доставки ви не обрали б, посилка приїде швидко і в зручне для вас відділення 🙂

Тобто я можу придбати на OLX кросівки, потім приміряти їх у відділенні та, якщо розмір не підійде, відправити назад, а гроші за покупку повернуться мені на карту?

ТАК!
Якщо ви купуєте зі звичною OLX Доставка, гроші за покупку одразу резервуються на вашій картці. Раптом щось піде не так і товар вас не влаштує, коли ви оглянете його на Новій пошті, Укрпошті або Justin, — його вартість і комісія за переказ коштів повернуться автоматично. Ви нічим не ризикуєте і сплачуєте доставку лише в один бік, до себе.

Коли замовляєте з OLX Доставка з накладеним платежем, то оплачуєте вартість покупки, доставки та комісію Нової пошти після огляду товару у відділенні. Якщо він вам не підійде з будь-яких причин, то повернеться до продавця безкоштовно.

Звична OLX Доставка

Оформіть замовлення

Натисніть «Купити з доставкою», вкажіть контактні дані та номер відділення Нової пошти, Укрпошти або Justin, де буде зручно отримати замовлення.

Оплатіть покупку

Жодних ризиків та передоплат невідомому продавцю. Вартість товару, доставки та комісія за переказ коштів резервуються на вашій картці. Продавець отримує гроші лише після того, як ви оглянете та заберете покупку.

Отримайте посилку

Перевірте товар у відділенні. Якщо з ним все добре — заберіть посилку. Щось не так? Спокійно відмовляйтеся від товару відразу на місці – його вартість та комісія за переказ коштів повернуться вам на картку протягом 2 годин.

OLX Доставка з накладеним платежем

Оформіть замовлення

Натисніть «Купити з доставкою», вкажіть контактні дані та номер відділення Нової пошти, де буде зручно отримати замовлення.

Отримайте посилку

Огляньте товар у відділенні. Переконайтеся, що вам надіслали те, що замовляли, і ви задоволені покупкою.

Оплатіть покупку

Якщо все повністю влаштовує, оплатіть вартість товару, доставки та комісію Нової Пошти. Хочете відмовитися від покупки? Без проблем: залишайте посилку у відділенні, і вона безкоштовно повернеться до продавця.

Відгуки

Часті запитання

Якщо ви обираєте звичну OLX Доставка, то вартість товару, доставки та комісія за переказ коштів блокуються на вашій картці одразу після замовлення на OLX. Але продавець отримає гроші лише після того, як ви перевірите товар і заберете його у відділенні Нової пошти, Укрпошти або Justin. Якщо товар вам не підходить, просто відмовтеся від нього. Вартість покупки та комісія повернуться на картку автоматично протягом 2 годин.

Ще можна обрати OLX Доставка з накладеним платежем. Ви замовляєте товар онлайн на OLX, а розраховуєтеся за нього після отримання й огляду у відділенні Нової пошти. Якщо з покупкою все гаразд оплатіть її вартість, доставку та комісію поштового оператора. Щось не влаштовує? Сміливо відмовляйтеся від товару, і він повернеться до продавця безкоштовно

Товари, придбані з OLX Доставка, доставляються у відділення Нової пошти, Укрпошти та Justin. Завдяки широкому покриттю отримувати онлайн-покупки максимально зручно.

80% продавців відправляють товар протягом доби після замовлення. Коли посилка буде у вас — залежить від обраного оператора доставки (Нова пошта, Укрпошта або Justin), відстані, яку вона «проїде», та її габаритів.

В окремих випадках відправку покупки потрібно почекати до 5 днів. За правилами, продавець має 2 дні, щоб підтвердити замовлення, та 3 дні, щоб його надіслати.

Для покупок з OLX Доставка діють тарифи наших партнерів вартість доставки ви зможете побачити під час замовлення товару. Детальніше про ціни на послуги читайте в Центрі підтримки користувачів.

OLX Доставка працює лише для негабаритних товарів об’ємною вагою до 30 кг, які коштують від 30 до 24799 грн. Також діють обмеження на певні товарні категорії. Деталі — за посиланням

Безкоштовний додаток
у твоєму смартфоні

Зв'язатися зі службою підтримки

0 800 20 8888