OLX Delivery

Так легко продавати

OLX любить, коли продажі відбуваються без зайвих зусиль. Ми створили OLX Доставка, щоб для продавців всe було просто та без ризиків.
Dostavka

Продаєте на OLX? Користуйтеся OLX Доставка для відправок в інші міста.

Ви не витрачаєте гроші — доставку сплачує покупець. Ви не витрачаєте час — замовлення, оплата і навіть ЕН для відправки створюються системою автоматично. Гроші за товар зарахуються вам на карту, щойно покупець забере посилку у відділенні служби доставки. Якщо він відмовиться від товару — посилка повернеться безкоштовно.

Я вже давно продаю на OLX, все йде нормально. Навіщо мені OLX Доставка?

Раді, що ви задоволені роботою з OLX. Але уявіть, що може буде ще зручніше! З OLX Доставка ви застраховані від будь-яких непередбачуваних ситуацій. Не потрібно просити передоплату від клієнта, хвилюватися щодо його порядності. Гроші за покупку та доставку він сплачує під час замовлення, а ви — отримуєте їх автоматично, щойно він забере товар.

Щоб користуватися OLX Доставка, потрібно вказати номер своєї карти, це безпечно?

Абсолютно. Це так само безпечно, як розрахуватися картою у продуктовому магазині. Ваші дані надійно захищені та нікуди не передаються.

А якщо покупець відмовиться від товару?

Таке буває дуууже рідко — лише у 2% випадків. Але і тут OLX подбав про продавців. Посилка повернеться до вас абсолютно безкоштовно.

Хто доставляє посилки? Невже OLX?

Доставку замовлень здійснюють партнери OLX - служби доставки, що мають найбільше покриття в Україні. Відправляйте товар з найближчого відділення, а гроші зарахуються вам на картку одразу після отримання товару покупцем.

А хто за все це платить, я?

Відправлення товару сплачує покупець. Якщо він відмовиться від посилки, вона повернеться до вас безкоштовно — за зворотну доставку заплатить OLX. Ви не витрачаєте нічого.

Навіщо мені ОLX Доставка?
Чи безпечний сервіс?
Чи буває відмова від товару?
Як відбувається доставка?
Хто платить за доставку?

Як це відбувається?

Img

1. Підтвердіть замовлення

Коли клієнт оформить замовлення, вам прийде автоматичне сповіщення. Для підтвердження угоди у вас є два дні. Але чим раніше ви все зробите, тим швидше покупець отримає товар, а ви — свої гроші.

Img

2. Вкажіть свою карту

Введіть номер карти, на яку будете отримувати гроші за товари. Це абсолютно безпечно: дані захищені платіжною системою UAPAY і нікому не передаються.

Img

3. Відправте замовлення

У вашому профілі OLX автоматично сформується номер ЕН для відправки. Нічого не потрібно заповнювати вручну — просто відправте товар. На це у вас є три дні.

Img

4. Отримайте гроші

Гроші прийдуть на карту протягом 2-х годин з моменту отримання товару покупцем. Якщо покупець відмовиться від посилки або не забере її взагалі, вона повернеться назад безкоштовно.