новачкам
друга OLX Доставка безкоштовно

При сплаті онлайн карткою Mastercard®

OLX logo Mastercard logo

Акція діє з 02.11.2020 до 30.11.2020 включно, на території України, крім тимчасово окупованих територій, визначених законодавством України. Детальні умови на www.olx.ua та www.mastercard.ua.

OLX Delivery

Замовляєш - Маєш - Платиш

ОLX робить все, щоб ваш онлайн-шопінг приносив лише задоволення. Завжди мільйони оголошень, лише вигідні пропозиції, а тепер ще й гарантія безпеки ваших покупок з послугою ОLX Доставка.

А до 30.11.2020 для користувачів, які вперше за останні 6 місяців придбають товар з OLX Доставка і сплатять онлайн карткою Mastercard®, – друга доставка безкоштовна.
OLX
Nova Poshta
UA Pay
OLX Delivery

Замовляєте на ОLX товари з іншого міста? Користуйтеся послугою ОLX Доставка!

Вартість товару, доставки до відділення Нова Пошта та комісія за переказ коштів резервуються на вашій карті. Продавець отримає гроші, тільки коли ви оглянете товар у відділенні Нова Пошта та підтвердите угоду. У випадку відмови від товару його вартість і комісія повернуться на вашу карту.

Я взагалі не купую онлайн. Висилаєш гроші невідомо кому, отримуєш “кота в мішку”. Навіщо мені ваша ОLX Доставка?

З ОLX Доставка ви надійно захищені від будь-яких сюрпризів з боку продавця, адже він отримає гроші лише після того, як ви заберете товар. Все майже як у звичайному магазині, тільки обирати на OLX просто, пропозицій більше та ціни нижчі!

Щось все підозріло класно... Послуга платна?

Ви сплачуєте вартість доставки товару до відділення Нова Пошта. Якщо товар треба повернути, за зворотну доставку заплатить ОLX. Ми створили ОLX Доставка, щоб ваші покупки на ОLX були легкими та безпечними.

Чи всі продавці на ОLX працюють із ОLX Доставка?

Майже всі. ОLX Доставка є гарантом надійності продавця на ОLX. Гроші продавець отримує лише після того, як ви заберете посилку. Така схема підходить для людей, що впевнені в якості свого товару, та зовсім не підходить для шахраїв.

Товари з ОLX Доставка доставляє Нова Пошта?

Так, доставку замовлень здійснює партнер OLX — Нова Пошта, який має найбільшу мережу відділень в Україні та працює без вихідних. Тож замовлення приїде швидко та у зручне для вас відділення :)

Тобто я можу придбати на ОLX кросівки, потім приміряти їх у відділенні Нова Пошта, та якщо розмір не підійде — відправити назад, а гроші за покупку повернуться мені на карту?

ТАК!
Кошти за покупку резервуються на вашій карті. Раптом щось піде не так і товар вас не влаштує - його вартість і комісія за переказ коштів повертаються назад автоматично. Ви нічим не ризикуєте і сплачуєте доставку лише в один бік, до себе.

Навіщо мені ОLX Доставка?
Це платна послуга?
Продавці працюють з
OLX Доставка?
Як відбувається доставка?
Я можу повернути товар та гроші?

Як це відбувається?

Img

Оформіть замовлення

Натисніть “Купити з доставкою”, вкажіть контактні дані та номер відділення Нова Пошта, де буде зручно отримати замовлення.

Img

Оплатіть покупку

Жодних ризиків та передоплат невідомому продавцю. Вартість товара та доставки резервується на вашій карті. Продавець отримує ваш платіж тільки після того, як ви оглянете та заберете покупку.

Img

Отримайте посилку

Перевірте товар у відділенні Нова Пошта. Якщо з ним все добре – заберіть пакунок. Щось не так? Спокійно відмовляйтеся від товару у відділенні Нова Пошта – його вартість повернеться вам на картку протягом 2-х годин.