Безкоштовна OLX Delivery

ЦЕ ЗНАК

OLX
Ukrposhta
Poster
Poster
Poster
Poster

Безкоштовна доставка в рамках акції «Безкоштовна OLX Доставка». Акція діє з 01.03.2021р. до 18.04.2021р. включно з можливістю пролонгації на території України, за винятком тимчасово окупованої території, визначеної законодавством України. Детальні умови на www.olx.ua

Кешбек у розмірі вартості доставки. Акція діє з 08.02.2021р. по 31.03.2021р. включно, на території України, за винятком тимчасово окупованої території, визначеної законодавством України. Детальні умови на www.olx.ua та www.mastercard.ua

OLX Delivery

Замовляєш - Маєш - Платиш

ОLX робить все, щоб ваш онлайн-шопінг приносив лише задоволення. Завжди мільйони оголошень, лише вигідні пропозиції, а тепер ще й безпека ваших покупок з послугою ОLX Доставка.

  • Це знак. Не чекайте, купуйте з доставкою: аж до 18.04.2021 OLX Доставка з Укрпошта — безкоштовна!
  • Також до 31.03.2021 для користувачів, які вперше за останні 6 місяців придбають товар з OLX Доставка й оплатять онлайн карткою Mastercard®, — 100% кешбек на другу OLX Доставка.
Dostavka

Замовляєте на ОLX товари з іншого міста? Користуйтеся послугою ОLX Доставка!

Вартість товару, доставки до відділень та комісія за переказ коштів резервуються на вашій карті. Продавець отримає гроші, тільки коли ви оглянете товар у відділенні служби доставки та підтвердите угоду. У випадку відмови від товару його вартість і комісія повернуться на вашу карту.

Я взагалі не купую онлайн. Висилаєш гроші невідомо кому, отримуєш “кота в мішку”. Навіщо мені ваша ОLX Доставка?

З ОLX Доставка ви надійно захищені від будь-яких сюрпризів з боку продавця, адже він отримає гроші лише після того, як ви заберете товар. Все майже як у звичайному магазині, тільки обирати на OLX просто, пропозицій більше та ціни нижчі!

Щось все підозріло класно... Послуга платна?

Ви сплачуєте вартість доставки товару до відділення. Якщо товар треба повернути, за зворотну доставку заплатить OLX. Ми створили OLX Доставка, щоб ваші покупки на OLX були легкими та безпечними.

Чи всі продавці на ОLX працюють із ОLX Доставка?

Майже всі. ОLX Доставка є гарантом надійності продавця на ОLX. Гроші продавець отримує лише після того, як ви заберете посилку. Така схема підходить для людей, що впевнені в якості свого товару, та зовсім не підходить для шахраїв.

Хто доставляє товари з OLX Доставка?

Доставку замовлень здійснюють партнери OLX - Нова пошта та Укрпошта, які мають найбільшу мережу відділень в Україні. Тож замовлення приїде швидко і в зручне для вас відділення :)

Тобто я можу придбати на OLX кросівки, потім приміряти їх у відділенні та, якщо розмір не підійде, відправити назад, а гроші за покупку повернуться мені на карту?

ТАК!
Кошти за покупку резервуються на вашій карті. Раптом щось піде не так і товар вас не влаштує - його вартість і комісія за переказ коштів повертаються назад автоматично. Ви нічим не ризикуєте і сплачуєте доставку лише в один бік, до себе.

Навіщо мені ОLX Доставка?
Це платна послуга?
Продавці працюють з
OLX Доставка?
Як відбувається доставка?
Я можу повернути товар та гроші?

Як це відбувається?

Img

Оформіть замовлення

Натисніть “Купити з доставкою”, вкажіть контактні дані та номер відділення служби доставки, де буде зручно отримати замовлення.

Img

Оплатіть покупку

Жодних ризиків та передоплат невідомому продавцю. Вартість товара та доставки резервується на вашій карті. Продавець отримує ваш платіж тільки після того, як ви оглянете та заберете покупку.

Img

Отримайте посилку

Перевірте товар у відділенні. Якщо з ним все добре – заберіть пакунок. Щось не так? Спокійно відмовляйтеся від товару відразу на місці – його вартість повернеться вам на картку протягом 2-х годин.