Бізнес
Вид об'єкта: Новобудова
Назва ЖК: ЖК Лебединий
Поверх: 21
Поверховість: 26
Загальна площа: 71 м²
Площа кухні: 20.50 м²
Кількість кімнат: 2 кімнати
Планування: Роздільна
Ремонт: Євроремонт
Опис
# 32688
Продам видову 2-кімнатну квартиру в сучасному житловому комплексі «Лебединий», вул. Ревуцького, 40Б.
Квартира знаходиться на 20 поверсі, площа — 71 м². З вікон відкривається чудовий вид на озеро Лебедине, дитячі майданчики та навколишню міську панораму.
Квартира з ідеальним плануванням, без ремонту, ключі на руках.
Планування:
2 окремі спальніСанвузолВелика кухня-вітальняЛоджія з панорамними вікнами
Переваги ЖК та локації:
2 хвилини до метро «Харківська»Поруч озеро Лебедине та парк з дитячими майданчикамиРозвинена інфраструктура: магазини, аптеки, відділення банків, поштаОсвітні заклади поруч: Спеціалізовані школи №296, №302, гімназія «Діалог», дошкільні навчальні заклади №242, №704Дитячі та спортивні майданчики, ТРЦ PiramidaПаркінг у будинку
Ця квартира — ідеальний варіант для тих, хто цінує простір, панорамні види та зручне розташування в одному з найкомфортніших районів Дарниці.
Зв’язатися з продавцем
xxx xxx xxx
Виігдна пропозиція! Видова 2-кімнатна квартира 71 м² ЖК Лебединий
83 000 $
Місцезнаходження
Київ, Дарницький
Київська область