Бізнес
Вид об'єкта: Вторинний ринок
Поверх: 13
Поверховість: 18
Загальна площа: 45 м²
Площа кухні: 21 м²
Кількість кімнат: 1 кімната
Cанвузол: Суміжний
Опалення: Централізоване
Ремонт: Євроремонт
Меблювання: Так
Побутова техніка: Холодильник, Варильна панель, Мікрохвильова піч, Духова шафа, Пральна машина
Комфорт: Ванна, Конс'ерж, Ліфт, Меблі на кухні, Охорона території, Грузовий ліфт, Гардероб
Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Центральний водопровід
Інфраструктура (до 500 метрів): Відділення банку, банкомат, Автовокзал, Кінотеатр, театр, Аптека, Лікарня, поліклініка, Дитячий садок, Ринок, Парк, зелена зона, Дитячий майданчик, Відділення пошти, Бювет, Залізнична станція, Ресторан, кафе, Школа, Магазин, кіоск, Супермаркет, ТРЦ, Зупинка транспорту
Опис
Пропонується до продажу сучасна квартира площею 45 м² у житловому комплексі «Варшавський 2», за адресою вул. Генерала Грекова. Квартира розташована на 13 поверсі, вікна виходять у тихий внутрішній двір.
У квартирі виконано якісний сучасний ремонт у приємних пастельних відтінках. Простір грамотно організований, що дозволяє використовувати квартиру як повноцінну 2-кімнатну. Житло повністю укомплектоване меблями та побутовою технікою, встановлений бойлер, є балкон.
У будинку встановлено генератор та інвертор, які забезпечують роботу ліфта, водопостачання та опалення під час відключень електроенергії — комфорт у будь-яких умовах.
Квартира чудово підходить для інвестиції під оренду з орієнтовним доходом 24–27 тис. грн на місяць.
Податки сплачуються.
ТОП-ціна на ринку в даному сегменті.
У пішій доступності — ТРЦ «Ретровіль», супермаркети Фора, NOVUS, Сільпо, ресторани та кав’ярні.
Зручна транспортна розв’язка: поруч зупинки громадського транспорту у напрямках Оболонь, Поділ, Лук’янівка, Нивки.
Зв’язатися з продавцем
xxx xxx xxx
Варшавський 2 Продаж Квартира з ремонтом Виноградар
108 000 $
Місцезнаходження
Київ, Оболонський
Київська область