Бізнес
Мінімальна кількість ночей: 1
Можлива здача погодинно
Відстань до найближчого міста: до 5 км.
Тип будинку: Котедж
Загальна площа: 55 м²
Площа ділянки: 35 соток
Кількість кімнат: 2
Кількість спальних місць: 4
Харчування: Ні
Cанвузол: Суміжний
Ремонт: Авторський проект
Побутова техніка: Електрочайник, Холодильник, Фен, Варильна панель, Мікрохвильова піч, Плита, Пилосос
Мультимедіа: Кабельне, цифрове ТБ, Швидкісний інтернет, Телевізор, Wi-Fi
Комфорт: Відеоспостереження, Кондиціонер, Балкон, лоджія, Двоспальне ліжко, Підігрів підлоги, Автономне опалення, Джакузі, Паркувальне місце, Душова кабіна, Набір для душа, Тераса
Інфраструктура (до 500 метрів): Розважальні заклади, Парк, зелена зона, Парковка, Дитячий майданчик, Ресторан, кафе, бар, Супермаркет, магазин
Ландшафт (до 1 км.): Пляж, Місто, Ліс, Пагорби, Озеро, Парк, Річка
Додатково: Можливість бронювання, Англомовний персонал
Опис
Наберіться енергії у нашому будиночоку біля лісу “Lis Hills”
В передмісті Умані на тихій вулиці.
В будинку є усе необхідне для комфортного відпочинку за містом.
В нас ви зможете якісно відпочити, переглянути романтичні фільми біля каміну (підписка на Нетфлікс), надихатися свіжим повітрям, прогулятися стежками прадавнього лісу, засмажити шашлик на мангалі та насолодитися гарячим чаном у атмосферній альтанці!
Якщо не хочете самі готувати, то просто замовте їжу по меню із сусіднього ресторану, з безкоштовною доставкою для наших відпочиваючих!
В спекотні години дня працює кондиціонер:)
Приблизно 3-4км від входу до парку Софіївка.
Територія огороджена та зроблена максимально безпечно для дітей, тому вам залишається тільки приїхати та насолоджуватися відпочинком)
ВАРТІСТЬ 4000грн/доба
1-2х місне розміщення
4500грн/доба 3-4х місне розміщення.
У вартість входить проживання 2-4х осіб (одне двоспальне ліжко та розкладний диван), чисті рушники і білизна, користування зоною барбекю з дровами та усім необхідним для мангалу.
В будиночку є усе необхідне: холодильник, варильна поверхня, чайник, мікрохвильовка та посуд, телевізор з Нетфлікс.
ЗНИЖКА -500грн з понеділка по четвер.
Додатково можна замовити чан 2000грн.
Заїзд після 14:00, виїзд до 12:00.
Передоплата для бронювання 1000грн за добу.
Замовляти чан потрібно наперед, тому що готується він близько 6годин.
НАШІ ПРАВИЛА:
1. НЕ ЗДАЄМО для проведення вечірок і днів народження! Тільки тихий спокійний відпочинок.
2. В будинку НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ палити цигарки, вейпи, кальяни та таке інше!
3. Заселення з тваринами НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ! Ми самі дуже любимо домашніх улюбленців, але у багатьох відвідувачів алергічні реакції на тварин. А ми намагаємося в свою чергу підтримувати максимальний порядок та чистоту, за для вашого здоров'я!
По будь-яким питанням пишіть сюди або у месенджери. З радістю відповім на усі запитання!
Шукайте нас в тікток та інстаграм
Зв’язатися з продавцем
xxx xxx xxx
Шале з Басейном та Чаном! Будинок Софіївка дом посуточно подобово
3 990 грн.
Місцезнаходження
Умань
Черкаська область
