Бізнес
Вид об'єкта: Вторинний ринок
Без комісії
Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і
Поверх: 6
Рік введення в експлуатацію: 2 016
Поверховість: 10
Загальна площа: 45.90 м²
Площа кухні: 12 м²
Тип стін: Цегляний
Клас житла: Комфорт
Кількість кімнат: 2 кімнати
Планування: Роздільна
Cанвузол: Суміжний
Опалення: Індивідуальне газове
Ремонт: Євроремонт
Меблювання: Так
Побутова техніка: Холодильник, Варильна панель, Плита, Пральна машина
Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Телевізор, Wi-Fi
Комфорт: Балкон, лоджія, Ванна, Ліфт, Гостьовий паркінг, Меблі на кухні, Панорамні вікна, Паркувальне місце, Грузовий ліфт
Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Центральний водопровід
Інфраструктура (до 500 метрів): Відділення банку, банкомат, Аптека, Школа, Магазин, кіоск, Супермаркет, ТРЦ, Зупинка транспорту, Лікарня, поліклініка, Дитячий садок, Ринок, Парк, зелена зона, Дитячий майданчик, Відділення пошти, Бювет, Ресторан, кафе
Опис
Продаж дуже затишної , теплої Євродвушки в новому ЖК в передмісті Києва за адресою : будинок на межі між м. Вишневе та Крюківщиною (південна сторона) , вул М. Приймаченко .
Квартира загальною площею 45 ,9 м2.
Кімната 17,6 м2. Є засклений балкон .
На 6 поверсі .
Квартира має дуже гарний та якісний євроремонт. Укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою. Індивідуально газове опалення. Газовий двох контурний котел італійського виробництва , багато місць для зберігання речей .
Всі меблі якісні та зроблені під замовлення .. Будинок дуже теплий . Комуналка не велика .
Прибудинкова 950 грн
Вода орієнтовно 300 грн
Світло 250-300
Газ до 200 грн в теплий період
Опалення газ взимку 2026 максимально був 1400 грн .
Інтернет ланет 260 грн
Є Тамбур на 6 квартир .
Усі меблі та техніка — залишаються за домовленістю сторін .
Комплекс із сучасною інфраструктурою: прогулянкові алеї з власним водоспадом, спорт- і дитячі майданчики, багаторівневий паркінг з можливістю придбати/орендувати паркомісце, укриття.
Поруч: ліцей, школа, садочок, супермаркет NOVUS, пошта. Зручна транспортна розв’язка в різносторонньому напрямку маршрутних таксі та електричок в різні райони Києва , до метрополітенів ВДНХ, Житомирська- Шулявська, а також дві дороги до Кільцевої та в напрямку Караваєвих Дач, аеропорту Жуляни , Севастопольської площі та Центрального ЖД вокзалу.
Є відеоогляд квартири )
Зв’язатися з продавцем
xxx xxx xxx
Продаж Євродвушки в новому ЖК /Передмістя Києва
3 394 968.87 грн.
Місцезнаходження
Вишневе
Київська область