Приватна особа
Без комісії
Можливість обміну
Готовий співпрацювати з ріелторами
Відстань до найближчого міста: У місті
Поверховість: 2
Загальна площа: 209 м²
Кількість кімнат: 8
Площа ділянки: 3 соток
Тип будинку: Дача
Cанвузол: 2 і більше
Опалення: Індивідуальне електро
Ремонт: Євроремонт
Побутова техніка: Холодильник, Варильна панель, Мікрохвильова піч, Духова шафа, Плита
Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Wi-Fi
Комфорт: Альтанка, мангал, Автоматичні ворота, Тераса, Балкон, Огорожа, Гараж, Сад, город, Гостьовий, літній будинок, Охорона території, Душова кабіна, Сигналізація
Комунікації: Електрика, Вивіз відходів, Каналізація септик, Свердловина
Інфраструктура (до 500 метрів): Ресторан, кафе, Зупинка транспорту
Ландшафт (до 1 км.): Ліс, Острови, Водосховище, Річка
Опис
Два поверхи, загальна площа будинку – 209 кв.м
Перший поверх. Площа – 104,3 кв.м. Окремі кімнати відпочинку площами 24,8кв.м, 19,7кв.м та кімната з санвузлом загальною площею 19,3 кв.м , а також крита парковка на 5 машин (69 кв.м). Додатково є технічне приміщення площею 35,3кв.м.
Другий поверх. Площа – 105,1кв.м та велика тераса вздовж всіх кімнат з видом на Дніпро. На другому поверсі одна кімната площею 20,9 кв.м і три окремих блоки площами 20,3 кв.м, 22,4 кв.м та двокімнатний блок площею 41,5 кв.м. Кімнати мебльовані. У двох блоках є санвузли з душовими та кухонні зони з холодильниками. Якісний ремонт у всіх кімнатах.
Затишний двір, озеленений. У дворі велика альтанка, є мангал. Також є бетонний спуск для човнів та велика тераса на воді.
Терміново, можливий торг. В якості часткової оплати розглядаю автомобіль або нерухомість у Черкасах
Зв’язатися з продавцем
xxx xxx xxx
Продаж великого будинку біля Дніпра
132 000 $
Місцезнаходження
Черкаси
Черкаська область