Перейти до основного вмісту
Чат
  • Укр
  • Рус

Повідомлення

Додати оголошення
PICKIT-3 програматор + PIC ICD2 PICKit 2
PICKIT-3 програматор + PIC ICD2 PICKit 2
РекламуватиПідняти

Приватна особа

Стан: Нове

OLX Доставка

Опис

Був у користуванні 1 раз

PICkit 3 – внутрішньосхемний програматор-відладчик від Microchip для використання при розробці пристроїв на PIC та dsPIC мікроконтролерах через середовище MPLAB IDE .

Серії МК, що підтримуються: PIC10, PIC12, PIC16, PIC18, PIC24, PIC32, dsPIC30 і dsPIC33 (повний список дивіться в MPLAB IDE).

Підключення до комп'ютера здійснюється через кабель mini USB, а до мікроконтролера через кабель для внутрішньосхемного програмування. Підтримується режим Programmer-to-Go – автономне програмування контролерів PIC програмами розміром до 512Kбайт із внутрішньої пам'яті програматора, без використання комп'ютера.
ID: 901547610

Зв’язатися з продавцем

Олександр

на OLX з листопад 2016 р.

Онлайн вчора в 18:18

xxx xxx xxx

Опубліковано 28 вересня 2025 р.

PICKIT-3 програматор + PIC ICD2 PICKit 2

950 грн.

Місцезнаходження

Повернення

Впевненість у кожній покупці

Ви можете безкоштовно повернути товар при отриманні, якщо він не відповідає вашим очікуванням. Докладніше

Безкоштовний застосунок на твій телефон