Повідомлення
 • Укр
 • Рус
 1. Головна
 2. Хобі, відпочинок і спорт
 3. Спорт / відпочинок
 4. Настільні ігри
 5. Настільні ігри - Київська область
 6. Настільні ігри - Київ
 7. Настільні ігри - Святошинський
НОВАЯ Настільна гра : Грандиозное представление
Опубліковано 15 серпня 2022 р.

НОВАЯ Настільна гра : Грандиозное представление

1 000 грн.

РекламуватиПідняти
 • Бізнес

 • Стан: Нові

 • OLX Доставка

Опис

НОВАЯ, в пленке.
Отправляю Новой почтой, наложкой.

Опис
Пані та панове! Леді та джентельмени! Ви готові побачити справжні дива? Рано вранці приїжджає у Ваше місто цирк і квитки вже майже розкупили. Ще б пак! У світі немає тих, хто б не мріяв побачити грандіозну виставу: тигри, леви, силачі, фокусники та трюкачі. Скільки незабутніх вражень може подарувати, звичайний, на перший погляд, бродячий цирк! Щасливі глядачі радіють, але навіть не здогадуються, як складно і водночас цікаво управляти таким кочовим "розважальним закладом".

Приготуйтесь до унікальної можливості створити власний цирк і позмагайтеся з іншими гравцями за високе звання Найвеличнішго шоумена ХХ сторіччя. Прості правила і глибокий ігровий процес не дадуть засумувати нікому.

Всі головні та інтригуючі обов'язки тепер у Ваших руках! Підберіть найкращий склад циркової трупи. Зберіть необхідний інвентар для найкращого шоу. Вдало розбийте табір і починайте роздавати афіші, щоб всі дізналися про Вашу циркову виставу. І, нарешті, покажіть глядачам шоу, яке ще досі не бачив світ! Саме таким буде Ваш шлях до сердець глядачів і однозначної перемоги над конкурентами по цирковому ремеслу
ID: 751394014

Користувач

Місцезнаходження

Безкоштовна аплікація на твій телефон

OLX.plOLX.bgOLX.ro