Перейти до основного вмісту
Чат
  • Укр
  • Рус

Повідомлення

Ваш профіль

Додати оголошення
Citroen jumpy 2006
Citroen jumpy 2006
Citroen jumpy 2006
Citroen jumpy 2006
Citroen jumpy 2006
Citroen jumpy 2006
Citroen jumpy 2006
Citroen jumpy 2006
Citroen jumpy 2006
Citroen jumpy 2006
Citroen jumpy 2006
Citroen jumpy 2006
Citroen jumpy 2006
Citroen jumpy 2006
Citroen jumpy 2006
Citroen jumpy 2006
Citroen jumpy 2006
Citroen jumpy 2006
РекламуватиПідняти

Приватна особа

Тип автомобіля: З пробігом

Пробіг: 250 тис.км.

Умови продажу: Звичайний продаж

Розмитнена: Так

Держ. номер реєстрації: ВС7144СМ

Об'єм двигуна: 1.90 л.

Авто пригнано з: Іспанія

Модель: Jumpy

Модифікація: D70

Рік випуску: 2006

Тип кузова: Мінівен

Кількість дверей: 4

Kолір: Білий

Коробка передач: Механічна

Тип приводу: Передній

Вид палива: Дизель

Потужність: 69 к.с.

Витрата палива: 7 л/100км

Лакофарбове покриття: Не відремонтовані сліди експлуатації (подряпини, вм'ятини і т.д.)

Технічний стан: На ходу, технічно справна, Потребує кузовного ремонту

Комфорт: Кондиціонер

Мультимедіа: Акустика, Bluetooth, Магнітола

Безпека: ABS, Подушка безпеки (Airbag), Центральний замок, Сигналізація

Інше: Індивідуальна комплектація

Опис

Продаю надійне та повністю обслужене авто для роботи. Перевезе вагон і ще маленьку тележку). В травні 2025 був повністю замінений двигун (пробіг на ньому 220 тис.км) та все навісне. Антифриз замінений. Реставрована рульова рейка. Замінені передні стійки та пружини. На сьогодні пробіг 250 тис.км. Масло та розхідники замінювались своєчасно кожні 9 тис.км. Двигун масла не бере, не димить, працює рівно. Заводиться з пів оберту. Цю зиму навіть не помітив. В вересні 2025 замінив праву пів вісь. В січні 2026 замінив: резонатор, передні важелі, рульові наконечники, стійки стабілізатора передні.
В квітні 2026 перебрав усю гальмівну систему
Замінив : передні гальмівні диски та гальмівні колодки. В задніх барабанах замінив 4 барабанні гальмівні колодки з накладками
* 2 колісні гальмівні циліндри
* монтажні аксесуари (пружини, кріплення тощо)
* механізм автоматичного регулювання.
Замінена гальмівна рідина.
Грошей на розхідні матеріали ні коли не жаліли. Купляли усе не по оригіналу але вище середнього цінового діапазону.
В комплекті з авто віддаю: 2 комплекти гуми (зима hankook 21 року протектор 5-6мм, літо hilfy25 року практично без зносу ), додатковий комплект форсунок, додатковий комплект щеплення. Магнітола оригінальний піонер з блютузом. Додаткові 2 динаміки 100w з підсилювачем та пешалками Defender. Шикарні та дуже зручні передні сидіння з поперечною підтримкою усі регулювання працюють. Сидіння від рено коджар 2019 року. Постави їх місяць тому.
З нюансів: пороги ще тримаються на рік хватить. Замінене переднє лобове скло 1 місяць тому не галімий Китай а пілкінстон (Британія) був удар. Реальному зацікавленому клієнту скину усі фото недоліків по кузову. Технічний стан тверда 5+.
Масло та фільтра були замінені 3000 км тому.
За автомобілем дійсно дивлись в Україні у власності в однієї сімʼї з 13.12.2011. Все відповідає дійсності, а не як інші продавці продають таке ж авто з пробігом 300 тис км без заміни двигуна (курам на сміх машині 20 років). На першому двигуні машина проїхала 750 тис.км +. Можу бути не на звʼязку тому пишіть в особисті, обовʼязково передзвоню!
ID: 922807567

Зв’язатися з продавцем

Святослав

на OLX з серпень 2015 р.

Онлайн 08 травня 2026 р.

xxx xxx xxx

Опубліковано 08 травня 2026 р.

Citroen jumpy 2006

4 000 $

Місцезнаходження

Безкоштовний застосунок на твій телефон